Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeptemberben megyek gimibe....

Szeptemberben megyek gimibe. Hogyan kezdjek?

Figyelt kérdés

Most megyek gimibe és nem tudom mit tegyek.

Van egy (volt)osztálytársam aki osztálytársam lesz a gimiben is. Ő nem az a fajta aki önbizamas,nagyszájú,vicces,kioktató összefoglalva :nem igazán menő az imidzs. Nemis az számít nekem hogy ő menő-e vagy sem. De néha-néha már-már azt hiszik hogy emós.

Mióta tudja hogy osztálytársam lesz rám kattant hogy akkor majd ’padtársak’ leszünk meg hogy majd együtt megyünk suliba meg vásárolni is már a nyárfolyamán elhívott 21300555x és kikellett magyaráznom magamat ami miatt lelkiismeret furdalásom lett.

Nekem általánosban voltak sok barátaim. Ez a lány soha(!!!!) tényleg soha(!) nem szólt hozzám. Az utolsó évben se, nem igazán foglalkoztam vele, ő tudja.

A gimis osztálytársaim is közösségin már beszélgettem velük mert jelöltek és a 13 osztálytársamból már 10-el jóba vagyok és 8-al találkoztam már.:D Megkérdeztem a másik lányt hogy őt felkeresték-e már és azt mondta hogy senki sem. Nem akarom magamat feljebb rangsorolni és nem akarok rosszba se lenni vele. De közös témánk soha nem lesz, eddig se volt. Más az érdeklődési körünk. Mindig sír, ha valami nem jön össze neki ami engem nagyon(!!) zavar, mert nem vagyok az az érzékeny szívű .megvolt olyan is ált.ban hogy csak úgy órán elkezdett sírni .megkérdezték hogy mi baja és el kezdte hogy a protonok meg hatották(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)./ezen kiakadtam/

Hogyan mondjam meg neki hogy én nem szeretnék padtársa lenni,’LB’-je, csak simán egy ismerőse úgy hogy ne sértődjön meg azon?



2013. aug. 8. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Adhatnál neki egy esélyt legfeljebb majd átülsz hidd el könnyebb ha ismersz valakit már az elejétől
2013. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is ugyan igy jártam az egyik osztálytársammal. Álltalánosban szinte nem is szoltunk egymáshoz és a nyáriszünetben nagyon rámragadt. Szimplán megmondtam neki , hogy száljon le rollam és kész. Persze ha a bárátnőd ézékeny próbáld meg finomabban. Nyilván rosszul esik majd neki.

Ezt csak megjedzem , hogy ne "klikkesedj" próbálj mindenkivel jóba lenni. Én is ezt teszem , az osztályban a rosszak közé tartozom , de okos is vagyok ezért a stréberekkel is kijövök.

2013. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

17/f Én is ugyan igy jártam az egyik osztálytársammal. Álltalánosban szinte nem is szoltunk egymáshoz és a nyáriszünetben nagyon rámragadt. Szimplán megmondtam neki , hogy száljon le rollam és kész. Persze ha a bárátnőd ézékeny próbáld meg finomabban. Nyilván rosszul esik majd neki.

Ezt csak megjedzem , hogy ne "klikkesedj" próbálj mindenkivel jóba lenni. Én is ezt teszem , az osztályban a rosszak közé tartozom , de okos is vagyok ezért a stréberekkel is kijövök.

2013. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
bocsi 2x raktam ki :-)
2013. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. :) Csak azért kérek tanácsot mert ha azzal a lánnyal foglalkoznék mások akikkel most jóban vagyok akkor azok nem foglalkoznának velem. mert hogy őt máshogy látják, zárkózottabbnak :|
2013. aug. 8. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!