Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőmmel nagyon megromlot...

A barátnőmmel nagyon megromlott a viszonyunk. Elegem van belőle. Folyton utánoz. (pl. ha veszek egy parfümöt, ő ugyanazt veszi meg, ha beállítok egy csengőhangot, akkor neki is az. ) Mi lehet a baj? Többi lent

Figyelt kérdés
Régebben lájkolgatta is a képeim facebookon, de mostmár semmi nem a régi....sose ír rám, ha élőbe talizunk , akkor csak összeveszünk.Régen elválaszthatatlanok voltunk, mindig rám írt..És most is azt állítja, hogy én vagyok az LB-je..de én nem ezt érzem, mivel sose ír, semmit nem lájkol ,

2013. aug. 13. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
szakítsd vele , ne legyél papucs!
2013. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem tudom, mert van amikor kedves, de pl. multkor is összevesztünk, mert megígérte , hogy át fog jönni hozzám, de közbe a másik barátnőjének is megígérte, hogy átmegy hozzá, én erre felkaptam a vízet...
2013. aug. 13. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 a kérdező lány...
2013. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem megy, nem megy. Lásd be, s ne reagáld túl. Lehet, hogy féltékeny rád, vagy ilyesmi. Kérdezd meg őszintén, hogy akar e veled barátkozni még, vagy hagyjátok? Vagy kérdezz rá, hogy miért teszi.

Ha tényleg az LB-je van, akkor ez nem lesz probléma. Ha nem, akkor kiderült, hogy ez most nem fog tovább menni. :)

2013. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!