Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beszólnak. :/ Mit szóljak vissza?

Beszólnak. :/ Mit szóljak vissza?

Figyelt kérdés
Járok kajakozni, és egy 1 évvel fiatalabb lány minden edzésen beszólogat nekem, és basztat állandóan, kiközösít a 2 idióta barátnőivel, direkt cikis képeket készítenek rólam, és felrakják facebookra, stb. Mit tegyek, nem vagyok az a csúnyán beszélő típus, de valamit nagyon vissza kéne már szólni..

2013. aug. 14. 20:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
Hát én a helyedben belefolytottam volna a vízbe amúgy ha a bele eggyezésed nélkül felraknak facebookra úgy hogy nem akarod fel jelentheted őket .. :D szerintem..
2013. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dobd fejbe labdával.
2013. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A beleegyezésed nélkül nyilvánosan közzétesznek egy képet rólad? Nyugodtan jelentsd fel, a büntetésből majd tanulnak.
2013. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

most nem pont egy képről van szó..

mit tegyek, mit mondjak??

2013. aug. 14. 20:28
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A feljelenti, nagyobb csicska lesz. szólj a haverodnak, hogy vegye fel videóra, hogy fejbevágod a lapáttal és beleesik a vízbe. rakd fel facéra, hogy oltva és még utána meg is dughatod
2013. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Két lehetőség van:

Egyik ne reagálj rá, tégy úgy mintha egyáltalán nem lenne hatással rád.

Második az, hogy megkérdezed tőle őszintén, hogy ennek konkrétan milyen célja van?

Ha esetleg beszólni szeretnél, akkor én talán ezt mondanám, de nem kell rám hallgatni: "Tényleg ennyire szánalmas az életed, hogy folyton engem rakosgatsz fel a facebook-odra?"

Remélem segíthettem.

2013. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Borítsd be a vízbe a .ibancot.
2013. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

lány vagyok én is

nem akarom belelökni a vízbe, mit szólna az edző??

ink. mondanék valamit... csak mit?

de köszi az eddigieket:)

2013. aug. 14. 20:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom tipikus facebook k..va. Szóval nyilvánosan kell megalázni a facebookon, hidd el megsemmisül. Tedd tönkre! És ne feledd: "Minél tovább érik a bosszú gyümölcse, annál édesebb lesz." ;)
2013. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Figywlj csak, az ilyenek a szép szóból nem értenek, ha visszaszólsz csak kiröhög. Borítsd be a vízbe:)Az edző úgy sem tud tennj semmit, a becsületedet kell most védened!
2013. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!