Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális hogyha nem hiányol...

Az normális hogyha nem hiányolom a barátaimat?

Figyelt kérdés

Szóval most a nyári szünetben se volt az,hogy hiányoltam ha nincsenek velem...Pedig nagyon szeretem az 5 barátnőmet,fontosak nekem,viszont nélkülük is megvagyok!

Pl.ha elhívnak valahova h sétálni stb. akkor én nem mindig mondok rá "igen-t",mert épp nincsen hozzájuk hangulatom,kedvem,vagy nem akarok itthonról elmenni,de amúgy nem vagyok zárkózott típus,elég nagy szám van (de nem rossz értelemben xd),szeretek beszélni is meg minden..

na ezzel csak én vagyok így? vagy más is,ez normális?

ettől még nem vagyok rossz barátnő ugyee?


2013. aug. 16. 09:31
 1/5 A kérdező kommentje:
14/L vagyok!
2013. aug. 16. 09:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok nyugi. Vannak napok, hogy nem fog javítani a hangulatomon az, ha órákon keresztül hallgatom a röhögésüket, meg a hülyeségeiket, mert sajnos a mi társaságunkban komolynak lenni szinte gáz. Persze szeretem őket, de ha tudom, hogy csak felhúznának, inkább nem megyek velük el. Szintén nem vagyok zárkózott, szívesen ismerkedek, barátkozok.

Nem mondanám, hogy annyira normális, mert akkor valamilyen szinten kilógsz a társaságból, de ha így érzed jól magad, akkor nem baj. Rossz barátnő nem vagy, csak nem legjobb, úgy értem nem az az örökké melletted, mindenhova, mindenhol típus.

2013. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet,viszont rám bármikor számíthatnak és ezt ők is tudják,egyébként nincsen rossz kedvem,nem azért nem megyek velük néha el,hanem most pl.azért nincsen kedvem elmenni velük,mert ott lesz az a bnőm is akivel néhány napja összevesztem és rá most nem vagyok kíváncsi annyira
2013. aug. 16. 09:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak napok, amikor a hátam közepére sem kívánom a barátaimat..Ilyen előfordul Sőt, én konkrétan szeretek egyedül lenni, és ha ilyen pillanatomban elhívnak valahová, akkor sokszor nemet mondok. Úgy gondolom ettől senki sem lesz rossz barát, mert nem attól barát valaki hogy állandóan együtt, egymás nyakán lógnak.
2013. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezzel énis így vagyok uccsó válaszoló,meg is nyugodtam,köszi
2013. aug. 16. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!