Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit közvetít az hogy ha...

Mit közvetít az hogy ha valaki nem rak ki magáról FB-re profilképet?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeség, de az én ismerőseim azokra írnak rá akik kiposztolnak magukról napi 10 képet. Nekem viszont még profilképem sincs, mert nem tartom valami jónak hogy valaki rámkeres és máris látja a fejemet.

Szerintetek gáz hogy nincs rólam fent egy kép se? Nincsen túlmisztifikálva ez a facebook egy kicsit?


2013. aug. 20. 22:24
 1/8 anonim válasza:
De szerintem túl nagy hangsúlyt fektetnek az egésznek emúgy egyátalán nem gát bár nekem van pár képem fent de nem naponta rakok fel új képeket van 1 profilképem azt annyi nem kell itt naponta változtatni.
2013. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minimum egy azért legyen. Hogy akivel tegyük fel előző este buliban ismerkedtek össze, felismerjenek valahogy. De naponta 10 kép.. fú. Nekem az ilyen emberekről csak az jön le, hogy

1. nincs magával megelégedve, és onnan akar visszajelzést

2. facebook függő

3. mutogatni akarja másoknak, hogy ő milyen helyeken járt, milyen ruhát vett, és itt megint életbe lép az első felvetésem.


A másik szép dolog, amit imádok még. Mikor kiírják egyes személyek, hogy jelenleg hol tartózkodnak és kivel. Főleg azt imádom, mikor buliban vannak és kiírják, hogy "de jó a buli" Könyörgöm, ez csak engem idegesít? Ha jó a buli, nekem eszembe nem jutna felmenni facebook-ra és kiposztolni. Jaj nézzétek már, itt vagyok ezzel és ezzel és tök jól érzem magam.. szánalmas.

2013. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rakok ki magamról naponta 10 képet, hogy hol, merre, mit csináltam. Néha szeretek játszani a képszerkesztővel, mondjuk 1-2 havonta "összerakok" egy profilképet, amin felismerhető vagyok. Azért jó, ha valki rámkeres és látja a fejemet, mert megismer, ilyen egyszerű. Jó mondjuk én nyitott ember vagyok, sok fele járok, ismerkedek.

Azon ismerőseim típusai, akik nem raknak ki profilképet (vagy kép sem nagyon van róluk), de használják a facebookjukat:

1.Önbizalomhiányos, vagy tényleg annyira ronda feje van, esetleg (testi) fogyatékos

2.Kocka, aki néha felnéz, de akkor is épp játszik, profilképe általába egy WOW-os kép

3. Nem érzi szükségesnek, mert nem szeret ismerkedni, vagy legalábbis nem a facebookot használja erre a célra

4.Üldözési mániás, aki fél, hogy a feje alapján lenyomozzák, megtalálják

5.Aki tényleg nem tisztességes és van félnivalója, ha a képei nyilvánosságra kerülnének

2013. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Justicar ***** válasza:
56%
#2: A facebookot arra tervezték, hogy az emberek megosszák, hogy épp mit csinálnak. Ha ennyire idegesít, akkor minek jársz fel oda / miért nem tiltod őket?
2013. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az idegesít, hogy megosztják. Hanem az, mikor egész nap fent vannak, elmennek bulizni és még akkor is fent vannak ,kiírják, hogy de jó a buli. Másnap meg azt hallom, milyen sz*r volt. Ennek mi értelme van? Meg ha minden este kiírja, hogy itt van meg ott van. Én is alig vagyok otthon, simán kiírhatnám hol vagyok és milyen jól érzem magam. De minek? Akik közel állnak hozzám azok tudják, sőt ott vannak velem. Nem kell hogy más is tudja, meg mutogassam, hogy én milyen helyeken járok..
2013. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem is legyen legalább egy. Ha már fennt vagy, elvégre ez a lényeg, hogy megtaláljanak. És mondjuk lehet, hogy Balogh Dóriból 80 van, akkor nehéz a keresés. De amúgy egész Fb túl van komplikálva, azt se értem, hogy egyesek hogy képesek mindig azon lógni.
2013. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Justicar ***** válasza:

Lehet, hogy csak szimplán netezik, és közben be van jelentkezve? Húha, kész rejtély megoldók vagyunk!

:D

2013. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem közvetít, és igen, túl van lihegve az egész.

És nem gáz. Ha a szabályzat nem írja elő a profilkép feltöltését, akkor onnantól magánügyed hogy van, vagy nincs.

2013. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!