Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy rázhatnám le a régi lb-m?

Hogy rázhatnám le a régi lb-m?

Figyelt kérdés

Szóval menjünk az elejére..3 évig volt a legjobb barátnőm DE aztán összejött egy idősebb fiúval és NAGYON NAGYON megváltoztatta. Egy ideig tűrtem de aztán megmondtam neki, hogy már nem akarok többé a barátja lenni(ezt június végén) és ezért nem is írt. Aztán Júliusba volt egy tábor ahová ő is jött ott a második nap után elvoltam vele. Nem lettem vele hű de jóba de beszélgettünk..és aztán tábor után azt hitte, hogy minden úgy lesz mint régen, de hát nagyon nem! Már egy barátja sincs szinte ..na jó épp, hogy 1 van talán ez mind K miatt (K a barátja) és emiatt szerintem rám szállt. Mostanába elkezdett nekem irogatni ilyeneket is (mintha szakítanánk) hogy: kezjük újra,annyira próbálkozik, hogy lb-k legyünk etc.

De én teljes szívemből utálom,közös témánk sincs SEMMI, de ő szinte minden nap lehív. De nem vagyok az a nagyon bunkó szóval mikor nemet kell neki mondanom akkor rosszul érzem magam:s Még ha tényleg van programom és nem tudok rá időt szakítani akkor is : de csak 1-2 órára se jössz? nem jössz velem évnyitóra? ne kísérjelek el bevásárolni sulira? és mindenre nemet mondok mert amúgy is már mással megyek,de akkor is sz.r érzés. De én nem akarok vele találkozni,főleg nem a barátja lenni..hogy mondjam meg neki (KEDVESEN), hogy már "nem akarok tőle semmit" és hagyjon?

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett de ki kellett adnom magamból :DDDDDDDDDDD



2013. aug. 21. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha magától nem jön rá-
2013. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ne keressen többet-
2013. aug. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy idősebb fiú? K? K ügynök a Men in Blackből? Aztabetyár mindenségit! A barátnőd barátja Tommy Lee Jones? :OOO
2013. aug. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan vagy,mint az én volt barátnőm.Az is ilyen volt.Azóta is utálom.Mondjuk én nem voltam ilyen ráakaszkodós.
2013. aug. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piriiiiii ***** válasza:
Szerintem aluggyá.
2013. aug. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mondd meg neki szépen ha nem fejezi be feljelented
2013. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mond meg neki, kerek perec, hogy te még mindig úgy érzed, hogy nem a régi és, hogy te már túltetted magad a barátságotokon. Lehettek még barátok, de a Legjobb barátnők közt nincs ekkora távolság mint közted és közte. Mond, hogy nem szeretnéd megbántani, de sajnos neked nem tetszik az, amilyen lett és lehet, hogy ettől megutál téged, de tudnia kell az igazságot. Ha annyira nem bírod, akkor mondjuk a lehetünk még csak barátok helyett írhatod, hogy plátói ismerősök. Sok sikert.:D
2013. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elég kegyetlen vagy most vele, a tábor után pedig evidens, hogy azt hitte, kibékültetek. Az rendben van, hogy nem kérsz többet a barátságából, de akkor azt úgy rendezd, hogy ne beszélgess el vele, és ne adj neki reményt, hanem mondd meg neki, hogy neked ez már nem pálya.

Mellesleg nem akarok vészmadárkodni, de valószínűleg előbb-utóbb szakít a pasijával, és szüksége lesz a barátaira.

2013. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!