Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy magyarázzam meg a haverom...

Hogy magyarázzam meg a haveromnak, hogy ne hagyja, már, hogy minden féle szép lány kihasználja?

Figyelt kérdés

Ő neki az a fontos, hogy egy csaj jól nézzen ki, és nem érdekli semmi, csak hogy a csaj kedvében járjon, és össze jöjjön vele.

És sosem sikerül neki 1 csajnál sem... Mert mind arra megy, hogy kihasználja.

Évfolyam társam volt, és az osztálytársa csaj az kb rajta élősködött, de semmit nem adott cserébe egy "köszin" kívűl. hogyan? Pl a haverom kocsival járt suliba utolsó 2 évben. A csaj meg utolsó évben, "valamiért" összehaverkodott vele, és mindig haza fuvaroztatta magát.

Előtte 1 szót nem beszéltek 3 évig, mindig ha kérdeztem osztálytársairól nem sok mindenkiről tudott beszélni nekem, mert nem beszélt velük.

Engem nem is érdekelt volna a dolog, nem az én pénzemen vite haza, de az inkább igen, hogy jön ki a suliból haverom, ott várom, dumálnánk, erre jön kia csaj, hogy "akkor haza viszel?"

De tényleg ez nagyon sokszor, minden napos volt kb. A csajtól mást nem hallottam, mint a "Oda adod a telefonod, fel kell hívnom valakit! és a Akkor haza viszel?"

Bezzeg, ha én kértem meg, hogy "Lekéstem a buszt, fél óra múlva jön a kövi, eldobsz haza?" akkor haverom: "Dehogy is, az messze van!" holott 10 perc volna lett az egész, a csaj messzebb lakott...

És azért tett a csajnak ilyeneket, hogy majd így bevágódik nála.

Közben a csajnak volt mind végig barátja.


És mindig ezt látom. Van valami csaj, aki tetszik neki, de a csaj, csak kihasználja, vagyunk valahol, össze futunk egy csajjal a buszon, vagy utcán, és akkor oda jön, hogy róla telefonál, kölcsön kérnek pár 100ft meg cigit, akkor kérdem, hogy ez ki volt, és mondja, hogy "hát az XY jó csaj mi? :D:D:D"


Engem zavar. Lehet nem az én dolgom, de nem fer, hogy engem mint a legjobb barátjai közül 1 et, leszar holmi csajért, aki szépen rápislogott, és utána a földig kihasználja.

Nem lenne baj a dologgal, ha legalább a csaj lefeküdne vele, vagy bármi... :D De még 1 puszit se adnak neki...

Hogy magyarázzam már el neki, hogy akkor csináljon már ilyeneket, ha a csaj ad is valamit cserébe?



2013. aug. 21. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát így, ahogyan most leírtad. Nem megsértődősen, vagy szemrehányósan, egyszerűen csak jegyezd meg, hogy erősen kihasználás-szaga van a dolognak. Vagy, mondd, hogy nem bírod az aktuális "csaját", és ha rákérdez, hogy miért, akkor mondd el neki ezt. Ne várd, hogy észérvek hassanak rá, de ha elindítasz benne egy folyamatot, ami gondolkodásra készteti, egy idő után valószínűleg észreveszi magát.
2013. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Megvan a véleményem a barátodról, aki neked nem tesz szívességet, egy nőnek meg pitizik, csak azért, mert szép. Egyáltalán nem csak a csajok viselkedése bírálható. Barátod a farkával gondolkodik, értelmes nő nem bánna így senkivel és értelmes pasi sem viselkedne így, erősen lúzer-gyanús, nem becsülik semmire, a háta mögött tuti kiröhögik.

Mondd meg neki, hogy nézze már meg kívülről magát, miért éri meg ez neki? Csak alázza magát minden alkalommal.

2013. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van a legjobb barátommal. Folyton a farkával gondolkodik és egy lány aki tudja ezt ki is használja rendesen...egy barmot csinált belőle a lány...most már másra sem bír gondolni, csak hogy mikor vagdossa magát részegen csak hogy a lányt lenyűgözze. -.-"
2013. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne irigykedj.
2014. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!