Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Teljesen egyedül vagyok, mit...

Teljesen egyedül vagyok, mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Régebben rengeteg barát vett körül, de középsuliban ennek vége lett. Kis létszámú osztályom volt, és már eleve megvoltak a klikkek, mikor felmentünk is suliba. Egy társaságban benne voltam én is, meg volt egy legjobb barátnőm ,rá számíthattam, de ez a társaság bulizós/cigizős/piálós csapat volt mindig, én pedig egyiket sem űztem...így nem voltam népszerű. Most, hogy vége a sulinak, mindenki eltűnt. A barátnőm az ország másik végébe költözött a szüleivel együtt, így csak facebookon tartjuk a kapcsolatot már. Teljesen egyedül érzem magam, nincs aki felkeresne, akivel elmennék vásárolgatni vagy csak egy csajos napot csinálni. A problémáimat és az életemet csak a barátommal tudom megosztani. Rá számíthatok, de ha vele kapcsolatban vannak problémák akkor magamra maradok, nincs aki tanácsot adjon vagy elhívjon valahova. Most, hogy mindenki ment suliba fősuli stb, én pedig nem mentem így megint csak távol esik tőlem mindenki. Abban bízok, hogy ha sikerül munkát találnom akkor ott lesz barátom/barátaim. Mit tennétek a helyemben? Van valaki hasonló cipőben? :( 19L

2013. aug. 31. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tanulnék.
2013. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

-.-"

Ha a kérdés ez mögött az h miért nem tanulok, nagyon egyszerű a válaszom: nincs miből!

Ehhez kellene pénzt keresnem, hogy megkeressem a suli és az egyéb költségek árát!

2013. aug. 31. 20:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Ne aggòdj.Nem vagy ezzel egyedül.

Èn sem voltam soha bulizôs stb alkat.

Habár engem nem vonz az ilyen "barátok" társasàga.

2igaz baràtom van.Haver,ismerős meg több 1000.

De az a 2 sincs napi kapcsolatban velem.

Ès nekem mèg csajom sincs.Szòval szarabb a helyzetem mint neked.


Ên szemèly szerint a hobbimmal ütöm el a napjaimat.Bringàzok.Most egy hònapig szabin voltam,tekertem 1500km-t.

Te is találj valami hobbit amivel lekötöd magad.

A fecebookon meg ne is barátkozz.Aki csak ott ìr az nem is barát.

2013. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekünk bnőmmel sajnos más lehetőség nincs beszélni most már :/ Abban a régebbi társaságban is csak azért voltam mert valahová csatlakozik az ember nem egyedül ül egész nap. Hobbim lenne a futás, de annyi sok kutya van errefelé, hogy nem merek elindulni, nehogy kergessenek, mert már volt olyan :/ Mást egyelőre nem találtam, olvasni szeretek ami leköt, de ez nem gyógyír a problémára :/
2013. aug. 31. 21:04
 5/13 anonim ***** válasza:

Na ez a gond.

Azèrt tartoztál egy bandàba mert nem akartàl egyedül lenni.Ebből az fakad,hogy eleve "muszálybòl" ès nem baràti szeretetből voltál ott.


Na ez nem barâtsàg.

Ên sosem mentem bulizni-pedig hìvtak-csak hogy elfogadjon az adott "baráti kör".


Èn mindig kilògtam a sorbòl ilyen tèren.Mègis-akik most ismertek meg-azt mondják,hogy egyènisèg meg közponi szemèlyiség vagyok.Lehet pont ettől alakult ki ez,hogy sosem csinàltam muszálybòl semmit.


Na èn is az anyagiak miatt nem tanultam tovâbb pont.Pedig nègyes ötösre érettsègiztem anno.


Mentem melòzni.Ott meg nincs idő azon gondolkodni h egyedül vagyok v nem.Amugy 25vok.

2013. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Régen nekem is sok barátom volt, ma meg már egy sincs... Az elején én csesztem el aztán utána 2 haveromból egy szopkodós k**a lett aki más seggét nyalja csak, hogy legyen valaki mellette... A többi osztálytársam meg olyan szinten vannak mint egy debil... De nekem még ""szerencsére"" van 3 évem hátra a középsuliból :/ És az a "legjobb", hogy én évről évre szarabb helyzetben vagyok, mintha el lennék átkozva komolyan, régen tökéletes életem volt ma meg már maga a pokol...
2013. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenkivel jóban voltam az osztályban, mert jó kis közösség voltunk, de megvoltak a csoportok. Úgy értve voltam velük, hogy szünetekben pl együtt kajáltunk, meg ilyenek és többségben velük voltam. Nem játszottam nekik a nagy barátot, nem is jártunk össze sulin kívül.
2013. aug. 31. 21:33
 8/13 anonim ***** válasza:

A párkapcsolatodat becsüld meg, mert neked legalább van párod.:)

Engem sosem vettek körül sokan, illetve csak akkor, ha szükségük volt valamire. De aztán bajban kiderült hogy ki is az igazi barátom. Nekem még rosszabb is a helyzetem, mert nekem két igaz barátnőm van, de mindketten külföldön élnek, így hasonlóan hozzád, csak facebookon tartom a kapcsolatot velük.

Annyit tudnék tanácsolni, hogy légy magabiztos, és hogyha találsz munkát, akkor légy kedves az ott dolgozókkal, hátha összejön valami.:)

16/L

2013. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rontottál el semmit. Én is sokszor kérdezem ezt magamtól. Minél többet olvasgatok, és válaszolgatok itt, annál inkább azt látom, hogy sokan vagyunk így, és szinte mindenkinek hasonlóan alakult ki ez az élethelyzet. Vannak életszakaszok, amik ha véget érnek, az emberek útjai szétválnak. Más város, külföld, más irányú életvitel, stb. Én, ha visszagondolok, időszakosan nagyon sok társaság tagja voltam, de igaz barátom összesen kettő volt/van, de egyik külföldön, a másik 120 km-re tőlem, de nagyjából napi szinten beszélünk, mert ha csak ez az egy kommunikációs lehetőség van, akkor ezzel kell élni, talán ez is valamiféle megmérettetés, hogy kiállunk-e egymás mellett. Ti is jól teszitek, hogy legalább Face-en beszéltek, de azért ne redukáljátok le a kommunikációt csak erre, hanem azért próbáljatok meg néha egymáshoz utazni.

Tudom, és minden hozzánk hasonló tudja, hogy nagyon nehéz az, hogy ha nincs olyan, aki 5 percre van tőled, ha bármiért szükséged lenne rá, ha egyedül kell a nehézségeket megoldani, vagy ha lenne egy jó buli, de nincs kivel elmenni, és még hosszan lehetne sorolni. De nekünk valamiért ezt kell most megélnünk. És itt a lényeg, a most. Ha belegondolsz, semmilyen jó, vagy rossz élethelyzet nem tart örökké. Mindig minden változik. Ha pozitívan gondolkodunk, akkor ez is fog.

2013. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor mi "magányosak" cserèljünk facebook cìmet.

Mondjuk a kérdező adja meg az övét.

Èn is magànyos vok de vicces ês központi arc.Majd én felvidìtalak.:)

2013. szept. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!