Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akkor már örökre elveszítettem?

Akkor már örökre elveszítettem?

Figyelt kérdés

Összevesztem a legjobb barátnőmmel. (8 éve vagyunk legjobb barátnők) Kb egy hónapja vesztünk össze, de már legalább 100x bocsánatot kértem. Azt mondta, hogy "inkább hagyjuk", erre két nappal rá ő és egy másik lány megosztott a facebookon egy képet. Egy szív alakú medál, "kettétörve" a 'best friend' felirattal. Azóta mindent együtt csinálanak, és folyamatosan posztolgatnak, meg képeket raknak fel magukról. Nem vagyok nagy facebookos egyén, de amikor felmegyek, az első húsz értesítés arról szól, hogy ők mit osztottak meg. Elég rosszul esik, már nem tudom, mit tehetnék, hogy visszaszerezzem, nagyon hiányzik! Elveszítettem?

l/15



2013. szept. 2. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre illik egy perzsa közmondás:

Panaszkodtam, hogy nincs cipőm, amíg nem találkoztam valakivel, akinek nincs lába."

2013. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem várj amíg mindketten túlteszitek magatokat a veszekedésen, csak azután keresd vele a kapcsolatot. Addig próbálj másokkal barátkozni. Többet úgysem tehetsz.
2013. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

min vesztetek össze? ha akarod leírhatod privátban. egyébként gondolom általános iskolába együtt jártatok, elsőtől kezdve, ugye? figyelj, 8 év az nagyon sok idő. idő közben megváltoztatok mindketten... szerezz új barátokat. tudom, könnyü mondani... úgyis, ha a korodból ítélem most lettél 9.-es, nem? középiskolában biztos találsz új barátokat.


egyébként ne kérj tőle bocsánatot, ne is szólj hozzá. te megtetted, amit tudtál. és tudod miért csinálja ezeket a dolgait, hogy állandóan a facebookot tele fröcsögi ilyen képmutató kiírásokkal? hogy felb**ssza az agyadat. ha kell töröld az ismerősök közül, hogy ne is lásd ezeket.

2013. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
próbáld túl tenni magad rajta barátkoz másokkal is.és tud,hogy te mindent megtettél.
2013. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ismerős helyzet...pont ez volt velem is és igen elveszitettem örökre 12 év után,aztán másfél évig keseregtem aztán jött a szerelmem és amikor még csak barátok voltunk megkérdezte kitekerje-e a nyakát.Ő segitett nekem elfelejteni őt.Most ujra boldog vagyok.Vagyis "ha valakinek sikerül elfelejteni a multad ő lesz a jövőd" ugyhogy keress magadnak egy uj barátot igaz én még nem találtam de nem adom fel.Esetleg te is szeress meg jobban valakit (fiut) mint ahogy őt szeretted.
2013. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!