Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 11 éves vook. Tetszik egy fiú...

11 éves vook. Tetszik egy fiú hát eléggé én 5. -kes vgyok ő meg 7. -es! De nekem nagyon tetszik. És nem tudom hogy találkozzak vele elősször, mit mondjak. Vagy mitcsináljak? Kérlek valaki aki tapasztalta már ezt adjon tanácsot!

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan válaszokat hogy te még kicsi vgy ehez meg te még nem érezhetsz olyat hogy szerelem...mert honnan a fracbol tudjátok?!!

#1.SZERELEM
2013. szept. 7. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy te is tetszel-e neki, ha igen, akkor várd ki amíg ő kezdeményezi a találkozót, amúgy 11 évesen tényleg kicsi vagy még a fiúzáshoz.
2013. szept. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Mondjuk "elősször" bele kéne lapoznod egy helyesírási könyvbe, és megtanulni fogalmazni. Mert ha véletlenül értelmes a fiú, akit kinéztél, akkor tuti nincs esélyed. :-)
2013. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
ezzel nem megbántani akarlak de kétlem hogy egy 7.-esnek egy 5.-es kell ..,.. am meg tényleg kicsi vagy még hozzá..talán 2 év mulva..
2013. szept. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Adj neki ajándékba egy év World Of Warcraft előfizetést.
2013. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Az én kérdésem... a 11 évesek miért internetezhetnek ilyen felelőtlenül?

Hogy "honnan a francból tudjuk", hogy tapasztalatlan, kicsi, éretlen vagy ehhez? Simán az írásodból kiszűrődő flegmaság, neveletlenség tükrözi.

2013. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na jó...mondom nem kérek olyan választ hogy kicsi vgy ehezz!!!!!És én csak tanácsot kétem...semmi mást.
2013. szept. 9. 19:22
 7/11 A kérdező kommentje:
Ám de te ki a f..szom vgy???mi?hogy itt pattogsz????????????????de most komolyan...Szerinted érdekel engem a te baromságod??!!!!ha?mert nem nagyon....
2013. szept. 9. 19:25
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Helyesírási szótár forgatása, meg szájmosás az rád férne.
2013. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na jó.......hagyjuk...valaki tudna nekem tanácsot adni,arról hogy mit mondjak neki,mit csináljak,vagy honnan tudom hogy én is tetszem-e neki...???
2013. szept. 11. 17:02
 10/11 anonim válasza:
0%

Nem tudom miért kell lehurrogni szegényt, ezek a tapasztalatok segítik majd később eligazodni a kapcsolatok világában. Figy, valszeg lepattint majd, de menj oda hozzá, és mondd meg kerek perec, hogy mi a helyzet. Én 7. utáni nyáron csókolóztam először egy 1 évvel fiatalabb csajjal, de akkor nagyon bizarr ötletnek tűnt volna egy 5.-es csaj. Nagyon sokat számít az az egy év. Viszont 3-4 év, és még ő is futhat utánad. :)


26 F

2013. szept. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!