Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbántott. Pedig mindent...

Megbántott. Pedig mindent megtettem érte. Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem tanácsokat kérek, csak véleményeket. Már írtam itt pár hete a hangyáról, így azon válaszolókat kérem, akik akkor már írtak nekem.

Nos.. adtam neki egy újabb esélyt... de most akkorát csípett.. hogy örökre megmarad a heg.

Minden megtettem érte, mindenben támogattam, és elfogadtam olyannak, amilyen, nem akartam megváltoztatni a legjobb barátom volt, de olyanokat vágott a fejemhez, amit nem tudok megbocsátani.



2013. szept. 7. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hangya? :D


Amúgy volt már ilyen.

Azt hitte,hogy én neki üzentem valamivel és ezért még belém is rúgott pár mondattal,mikor vége lett.

2013. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő kérte hogy mindend tegyél meg érte.
2013. szept. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kérte meg, de tudod a szeretet önzetlen. Nem azért szeretünk valakit, mert meg kér rá, hogy szeressen.
2013. szept. 8. 12:47
 4/4 A kérdező kommentje:

___ ___ .__ .__ ________ .__ .__

/ | \ ____ | | | | ____ \______ \ _____ _______| | |__| ____ ____

/ ~ \_/ __ \| | | | / _ \ | | \\__ \\_ __ \ | | |/ \ / ___\

\ Y /\ ___/| |_| |_( <_> ) | ` \/ __ \| | \/ |_| | | \/ /_/ >

\___|_ / \___ >____/____/\____/ /_______ (____ /__| |____/__|___| /\___ /

\/ \/ \/ \/ \//_____/

2013. szept. 8. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!