Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 12 éves vagyok és az osztálytá...

Krisztii55 kérdése:

12 éves vagyok és az osztálytársaimmal nincs közös témánk?

Figyelt kérdés
amiről én is szívesen beszélgetnék velük, így lassan ott tartok hogy levegőnek néznek és olyan rossz egész nap egyedül lenni. Ha meg beszélnek velem érzem hogy szánalomból teszik amit megint nem akarok. Mit csináljak?
2013. szept. 12. 17:28
 1/3 acelsziv ***** válasza:
hogyhogy nincs? Ennyire más vagy, mint ők?
2013. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Önvizsgálat!!!
2013. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egész osztályban nem találsz olyan embert akivel lenne közös téma?szerintem inkább az a gond hogy nehezen oldódsz fel,biztos találnál olyat,akivel el tudnál beszélgetni,egyébként megértem a helyzeted mert én is ilyen voltam,nem nagyon tudtam velük miről beszélgetni,és kínosnak éreztem hogy mindenféle hülyeséggel próbálkozzak,azt meg én sem bírtam ha szánalomból odajöttek,aztán kiderült hogy olyan csajokkal tudok a legjobbakat dumálni,akiről elsőre nem gondoltam volna,meg nem is voltak szimpatikusak..esetleg azt megpróbálhatod hogy ha van facebookod ott ráírsz valakire,ott lehet jobban elbeszélgettek,aztán már élőben is menne
2013. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!