Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nyissak felé vagy...

Szerintetek nyissak felé vagy inkább hagyjam ezt a barátságot?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akit gólyatáborban ismertem meg és elég jóba lettünk. Beszélgettünk elég sokat. Koleszba nem vették fel, nekem meg van egy lakásom, ahová lakótársat kerestem. Így megbeszéltük, hogy ő lesz. Eljöttek a szüleivel, becuccoltak, de aztán azt mondták, hogy mégse, bocs. És el is húztak...


A csaj azóta kerül, pedig ez nem az ő, hanem a szülei "hibája", úgymond. Szerintetek odamenjek hozzé? Elég zárkózott, nem nagyon beszél egyébként senkivel, ahogy én láttam.



2013. szept. 14. 22:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Szerintem neki vannak gátlásai, hogy én neheztelek rá e miatt, pedig nem is így van. Mondom, szerintem csak ő hiszi ezt és ezért kerül. Ráadásul egy városból is jöttünk, de nem ismertük egymást eddig...
2013. szept. 14. 22:03
 2/9 A kérdező kommentje:
Valami azt súgja belülről, hogy egy próbát megér azért, hátha csak egy pozitív megerősítésre vár.
2013. szept. 14. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a szülei lebeszélték, hogy ne költözzön össze fiúval, és kellemetlenül érzi magát a társaságodban emiatt.

Nyiss felé, óvatosan, főleg, ha zárkózott.

2013. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne költözzön össze fiúval? Lány vagyok, bocsi ezt nem írtam :D
2013. szept. 14. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Jesszusmária! xD én is tökre azt hittem h csávó vagy...bakker :D Akkor nem tudom h mi is a helyzet. (de meglepődtem xD)
2013. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, hogy lány vagy?


Akkor tippem sincs, miért történt.


Persze, próbálj vele beszélni.

2013. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet h a lakásra rágtak be?
2013. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy arra rágtak be. De miért? Igaz, hogy még nem látták előtte, de a csaj annyira be akart költözni már, egyből... inkább mi rághattunk volna be, pedig nem is kértünk volna sokat, plusz más helyeken még a beköltözés előtt komoly kauciókat elkérnek...
2013. szept. 14. 23:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy gyanúm, h a szülei korlátozzák valamiben, talán nem akarják engedni, h önállósodjon. Lehet h szégyenlőssége is ebből fakad.
2013. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!