Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Az egyik oszálytársam elköltözött, s nagyon egyedül vagyok az osztályban. Mit tegyek? 17l

Nagyon jól megvoltunk, mindent együtt csináltunk, mindenhova együtt mentünk, padtársak is voltunk, de sajnos elköltözött. Került egy új padtársam ( fiú), de nincs közös témánk. Miről beszélhetnék vele? Hogyan szerezhetnék új barátokat? kiközösitve érzem magam. Mit tegyek?

U.I Nem szeretnék összejönni a padtársammal

2013. szept. 16. 11:13  Privát üzenet  

A válasz
Luppi nevű felhasználó válasza:

Tartsd vele a kapcsolatot mert egy cipőben jártok. Neki be kell illeszkednie és barátokat szerezni. Nem vagy kiközösítve csupán semmi nem megy egyik napról a másikra, így egy új társaság barátnő szerzése sem. Lassan kialakul csak ne éld meg a napjaidat úgy hogy ki vagy közösítve, próbálj kapcsolatot teremteni másokkal de ne erőltesd nagyon, ne legyen feltűnő. A padtársaddal is beszélgethetsz.

U.I. hoztam mézet egy agonizáló darázsnak, de már nincs rá szüksége (

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2013. szept. 18. 21:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Beszólnak. :/ Mit szóljak vissza?
Egyszerűen képtelen vagyok barátkozni. Hogyan kezdjem el?
Hogyan szerezzek ismerősöket, haverokat, barátokat?
Teljesen egyedül vagyok, mit rontottam el?
Akkor már örökre elveszítettem?
Mit tegyek? Olyan egyedül érzem magamtt

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!