Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Nagyon egyedül...

Mit tegyek? Nagyon egyedül érzem magam.

Figyelt kérdés
Hiába próbálok barátokat szerezni, valamit elronthatok, mert sok esetben nem sikerül tartós kapcsolatokat kialakítani. Könnyen barátkozom, és kedvelnek is, mikor megismernek. De később valami megváltozik, utána már nem keresnek, úgy hanyagolva érzem magam..Nem értem miért.:( Kedves vagyok mindenkivel, és segítőkész.

2013. szept. 17. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem vagy nekik elég érdekes, nem jegyeznek meg annyira. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy meg kell változnod, vagy hogy nagyon meg kell. Hááát, mit tegyél, hát nos, itten szoktak , na van olyan, hogy Szerelem,szex>> Ismerkedés kategória, ott szoktak keresni levelezőpartnert. És fel a fejjel;)
2013. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Én szívesen barátkoznék veled :)

Írj privit ha gondolod :)

2013. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bagoly17 válasza:
Szia! Hány éves és milyen nemű vagy? Én is egyedül érzem magam, barátokat, társaságot keresek. Akár érdeklődési kör alapján is. 35 éves nő vagyok.
2013. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!