Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki még, aki szintén nem...

Valaki még, aki szintén nem akar barátokat és inkább elszigetelődne?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem akarok barátokat, ismerősöket szerezni. Bár nagyon magányos vagyok és alig 1-2 emberrel találkozom naponta (csak mikor szüleim hazajönnek és pár percre látom őket) mégis tehernek érzem, ha ismerek vkit vagy ha barátaim vannak. van párom, vele nincs semmi bajom, de én már nem vagyok kíváncsi más emberekre (csalódtam bennük és nem tudok újra megbízni másokban). Ez szerintetek rossz dolog? van még vki így?

köszönöm


2013. szept. 17. 20:41
 1/6 anonim válasza:

Pont mint én...

Én sem vágyom barátokra, szerintem a szüleimnek is teher vagyok. De hát ez van...

16/F

2013. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szüleimnek én is teher vagyok, amolyan fekete bárány, már velük is hideg a kapcsolatom, és egyre kevesebbet beszélek. Boldoggá tesz, h már nincsenek barátaim, de az utcán/ buszmegállóban/metrónál mindig vhol leszólítanak és mindig felidegesít, ha beszélnem kell
2013. szept. 17. 20:58
 3/6 anonim válasza:

Nálam van olyan hogy egész nap nem szólalok meg.

Minnél kevesebbet pofázok annál jobban érzem magam

1. Voltam

2013. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem is tudom... Én egyrészt teljes egyedüllétre vágyom... szeretek egyedül lenni, a csöndben, mindig boldoggá tesz, ha sokáig nem lehetek egyedül egyszerűen idegbeteg leszek, és depressziós. Viszont másik részről meg örülnék ha lenne egy igazi barátom... Csak valahogy annyira valószerűtlennek tartom hogy összefutnék egy olyan emberrel, ennyi csalódás után. Kiveszett belőlem a hit eziránt. Úgy képzelem el az ideális helyet a számomra, hogy távol élek valami hegyvidéken, és csak azzal a pár emberrel akiben megbízok. Ha lenne ilyen...

Szóval egyedül is akarok lenni meg nem is...

2013. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 YasminaN válasza:
Detto az ami veled van.Oriasit csalodtam es nagyon megbantottak.
2013. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Örülök, h megértetek. Én már gondolkodtam, h veszek egy hajót és elmegyek vmi lakatlan szigetre és úgy fogok élni mint Tom Hanks a Számkivetettben.(abban a filmben mindig az borzaszt el engem, amikor visszatér a "világba". Mégis miért jön vissza? ott nem jobb? )
2013. szept. 18. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!