Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti nem féltek attól, hogy itt...

Ti nem féltek attól, hogy itt gyakorin valakivel jól, elbeszélgettek, sőt, lehet, hogy már tetszik is, és kiderül, hogy kamu az egész?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy eze egy hülye kérdés, csak felmerült bennem...

2013. szept. 20. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkedek itt, szóval nem félek...de ha ismerkednék, akkor facebook profil alapján úgyis látnám -és látná a másik is- a valódi személyiséget. Így nem lehet kamuzni :)
2013. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát jó, de nem úgy kezdesz egy beszélgetést, hogy egyből elküldöd a profilodat!

Vagy, ha igen, akkor elég fura vagy. :)))

2013. szept. 20. 12:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Soha nem beszélgettem még itt emberekkel. De ha beszélgetnék, akkor nem félnék tőle, mert tudnám hogy kamu az egész. Épp ez a lényege az online csetelésnek. :)
2013. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fura vagyok, csak egy más korosztály. Nekem eszembe sem jutna kamuzni ha valóban ismerkedési céllal lennék egy oldalon, így bátran megadnám a profilom pár üzenetváltás után.
2013. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez nem társkereső oldal, és nem is arra használom.
2013. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Néha van amikor kapok üzit, de csak a kérdés alapján, de nem szoktam beszélgetni.
2013. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkább úgy fogalmaznék hogy bizonytalanság valakivel hosszasan beszélgetni úgy hogy nem láttál róla képet, és sokszor a jó beszélgetés ellenére nem szimpatikus egymásnak a két fél.

Ezért kell a lehető leghamarabb látni a másikat, és azután adja magát minden

21/F

2013. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem nézel sok Kamureg-et? :)

ha csak barátkozás, akkor miért lenne kamuprofil? (amúgy megjegyezném, hogy attól h fb-t cserélnek, még az is lehet kamu)

ismerkedésnél még van rá esély, de mivel barátkozás topikban van.. szóval, lehet hogy linkel egy kamuprofilt, de attól amiket ír, szerintem azt úgy is gondolja. lehet, hogy máshogy néz ki, de attól még a leírtak nem változnak. érted :) legalábbis én így gondolom

2013. szept. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem nézek kamureg-et, csak mondom, hogy felmerült... :)
2013. szept. 21. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!