Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az igaz hogy ahhoz hogy egy...

Az igaz hogy ahhoz hogy egy fiú és lány legjobb barátok legyenek ugyanúgy szükség van arra hogy vonzódjanak egymáshoz?

Figyelt kérdés
Mintha járnának
2013. szept. 21. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ezt hol olvastad?
2013. szept. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A tévébe mondta egy pszichologus.
2013. szept. 21. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Lehet benne valami végül is. Van egy elég jó lány barátom, régen eszeveszett módon megdugtam volna, de az évek alatt átment puszta jó barátságba az érzés.
2013. szept. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem mondanám legjobb barátomnak, de nagyon közel állunk egymáshoz egy fiúval, akit már kiskorom óta ismerek. Őt azért elég jó barátnak mondhatom. Azonban sosem vonzódtam hozzá, sem ő hozzám (megbeszéltük ezt még annó) szóval én nem tudom...
2013. szept. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekem lassan 5 éve egy srác a legjobb barátom, de valahogy sosem néztem rá úgy, de szerintem ő sem rám. Szóval nem, nem kell hozzá vonzódni:D
2013. szept. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!! A legjobb fiu baratom 2 evvel fiatalabb nalam,sosem neztunk "ugy" egymasra. Ez hulyeseg.
2014. jún. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!