Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálok rosszul? Milyen...

Mit csinálok rosszul? Milyen levelet kéne írnom?

Figyelt kérdés

Fent vagyok egy nemzetközi levelező oldalon, amiben az a lényeg hogy a világ minden részéről lehet barátokat szerezni és ami nagyobb lényeg hogy lehet idegen nyelven beszélgetni és megismerni a másik kultúráját.

Van pár barátom ott, de néha ellaposodnak a beszélgetések lévén hogy nincsenek közös élmények. Ilyenkor keresek új barátokat, de kevesen (vagy néha egyáltalán nem írnak vissza)

Pedig úgy kezdem hogy bemutatkozok megírom hogy honnan vagyok, esetleg leírom a hobbimat vagy ha valami közös bennünk a másik adatlapja alapján akkor azt is.

De mondom néha semmi. A másik ami zavar hogy a lányok nem igazán írnak vissza. Jó ez egy kicsit vicces, de ez egy barátkozós oldal, és jó lenne lányokkal is beszélgetni a főzésről mondjuk vagy a divatról. Szóval akik vannak nekem azok csak fiúbarátok. Velük meg ugye filmekről meg ilyenekről tudok dumálni.

Szóval mit ronthatok el? Már arra is gondoltam hogy csúnya vagyok azért nem ír senki (mondjuk az arabok meg ezek mindig megdicsérnek de azok kit nem) de a nálam csúnyábbaknak is vannak barátaik és sokan írogatnak nekik.

Tudnátok nekem valamit javasolni hogy többen írjanak nekem vissza? És hogy megkedveljenek már elsőre?


2013. szept. 22. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik oldal ez? Megnézném.
2013. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem, ajánlani tudom neked is ha fejleszteni szeretnéd magad valamelyik idegen nyelvből: [link]

Szerintem az összes országból fent vannak emberek, sok magyar is van.

2013. szept. 22. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerem azt az oldalt.Ennek köszönhetően vesztettem el a barátnőmet.
2013. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as, ezt hogy érted?
2013. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!