Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki lenne a barátom?

Valaki lenne a barátom?

Figyelt kérdés
Ne itéljetek el kérlek! Egyszerűen csak szeretnek egy barátot, hisz azokra mindenkinek szuksege van. Van itt valaki aki budapesti (buda) es 13-17 ev korouli max? Irjatok privatot ha kifejthetem jobban es szivesen megismernetek. Nagyon koszonom elore a normalis valaszokat!

2013. szept. 27. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

En lennek, de sajnos csak neten tudnek az lenni, es azt sem garantalom. Lehet hogy nem lennenk szimpik egymasnak.. 16/L

Jah es fiu vagy vagy lany?

2013. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lany vagyok es a budapestiek nem szimpatikusak vagy akik azok voltak mar elmentek masik suliba es nincs ram idejuk:( nem vagyok egy sminkes tusarkus apuci lanya es nem iszom cigizem mint a 14(!!!) eves tinik jo resze itt budapesten. Ezert is keresek egy masik olyan kivetelt aki nem egy (nem akarok gonoszkodni) de egy nyomorek de kozben nem is egy liba. Eddig talalatok szama 0 :D
2013. szept. 27. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Uhh, szanalom. Nalunk is vannak ilyenek, a buszmegalloban suli elott cigiznek, nem lehet mar kikerulni sem, majd megfulladok a buztol... -.-" Aztan hallom hogy nagyban targyalnak arrol hogy hova menjenek ma suli helyett logni.. Es ettol marha menonek gondoljak magukat...
2013. szept. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tiszta szívemből kívánom,hogy ilyen is maradjál!!! Az én most 21 éves lányom sem iszik alkoholt,nem cigizik.Vannak barátai de nehéz Őket megtalálni.Ők találtak rá. Elment egy közösségi helyre beiratkozott szorgalmasan járt és ott kedves barátokra lelt. Nehéz nagyon nehéz a mostani időkben szesz és cigi nélküli havert találni. Ne legyél türelmetlen,majd fognak köréd gyűlni! Nagyon sok sikert kívánok!

2013. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket oszinten szolva meglepett azthittem hogy majd jonnek a trollkodo barmok az "inkabb tanuljal" kommentjeikkel-.- mindenesetre koszonom a valaszokat foleg neked utolso!!:)
2013. szept. 28. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!