Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Napok óta nem tudom elérni a...

Napok óta nem tudom elérni a barátomat fb. -n pedig fent van. Szokta mondani hogy nem jelzi neki ha irok. De csütörtök ota? Felhivni nem tudom.

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 07:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Írj neki emailt /csak tudod a mail címét/...Vagy írj a falára.

De nekem nagy a gyanúm,hogy a barátod,már nem a barátod...

2013. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igazábòl most költözkõdik....De mult héten még együtt tanultunk ès nem volt soha vita köztünk.
2013. okt. 1. 08:16
 3/18 anonim ***** válasza:
Írj a falára,hátha arra reagál.
2013. okt. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Megvallom õszintén elegem lett a mai nap az fb.-böl..mâsnál is ezvan hofy napok mulva olvassa el amit irtam neki.
2013. okt. 1. 08:32
 5/18 anonim ***** válasza:
Rendszer hiba van. Én irtam egy ismerősömnek egy hete privát üzenetet. Tegnap hivott hogy finom a kenyér receptje amit küldtem.1 hét elteltével kapta meg.. Eltelt egy hét....Szerintem is irj az üzenőfalára.
2013. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor a szerkesztösèg mièrt nem küszöböli ezt ki ahelyett hogy számtalan baromsâggal rakjâk tele az oldalt.
2013. okt. 1. 08:54
 7/18 anonim ***** válasza:

A facebook egy szar, mindig mondtam.

Ráadásul a gmail is egyre szarabb. Minden szar.

2013. okt. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
egyébként ezek az esetek azokkal vannak, akik ismerősnek vannak jelölve?
2013. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
miért nem tudod felhivni? nincs meg a száma? szerintem hülyeség ha valaki a facebookot tartja elsödleges kapcsolattartási pontnak, ráadásul csak az elérhetö éjjel nappal aki függö, ami meg gáz... vagy ha telon midnig online, az automatikusan értesit mindenröl akkor is ha nem akarod. inkább hivd fel mégiscsak...
2013. okt. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Felhívnám de nincs meg a száma sajna..Igen sajnos csak facen tudjuk tartani a kontaktot...A másik meg hogy csak telóról van fent az illető...
2013. okt. 1. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!