Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Napok óta nem tudom elérni a...

Napok óta nem tudom elérni a barátomat fb. -n pedig fent van. Szokta mondani hogy nem jelzi neki ha irok. De csütörtök ota? Felhivni nem tudom.

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 07:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Van a neve mellett kint van a telefon ikon.
2013. okt. 1. 09:26
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
A barátod (pasid) és nem tudod a számát???
2013. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem olyan értelemben a BARÁTOM!!!
2013. okt. 1. 09:53
 14/18 anonim ***** válasza:

Ja, azt hittem, hogy a pasid. :-)

Egyébként ha a telefon ikon van kint, az úgy tudom, azt jelenti, hogy mobilkészülékről bejelentkezett, de nem online. (Ugye ha az androidos klienst bezárod, az attól a háttérben még fut. És mutatni fogja a mobiltelefon ikont.)

Egyébként tényleg sz-r technikailag a facebook, ami éveken keresztül működött, azt is szétmarhulják, mert mindig kell valami "fejlesztés". Csak ezek a használhatóság kárára mennek. De megtehetik, elvégre nincs konkurencia.

Másrészt egyik nap volt valami bibi az üzenetküldéssel. Nem lehetett üzenetet küldeni, utána meg amit küldtek, órákkal később kaptam meg, de azt se jelenzte új üzenetnek, meg hasonlók.

Egyébként tényleg írj a falára. :-) Meg kérd el a telefonszámát!

2013. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#15: honnan veszed, hogy a kérdező töröltette a válaszodat? Akármelyik regisztrált tag megteheti, szóval ezért nem kell egyből nekiesni, lehet, hogy ő semmiről nem tehet.
2013. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Elég régóta vagyok itt, hogy tudjam mi hogyan működik. Másnak viszont nem lett volna oka rá.
2013. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én is elég régóta vagyok itt, hogy tudjam, te nulláztál le.

Egyébként attól, hogy te ezt gondolod, még nem feltétlenül van igazad.

2013. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mégsem vagy itt elég régóta, ha azt hiszed, hogy egy szavazat elég a százalék beállásához :) Ahhoz több emberé kell, hogy egyáltalán ki legyen jelezve.
2013. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!