Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Budapestiekkel szeretnék...

Budapestiekkel szeretnék ismerkedni, barátságokat kötni. Bővebben lenn. Lenne kedve valakinek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem Budapestet, csak egy nekem senkim sincsen ott. Ezen szeretnék változtatni, szeretnék ott ismerettségeket, barátságokat kialakítani. Barátságos, nyílt és bőbeszédű embereket szeretnék megismerni,akik tudjanak mit mesélni. 18 éves lány vagyok és szeretném ha csak komoly szándékúak írnának vagy hozzászólást vagy kommentet. Az ismeredést/barátkozást egyenlőre üzenetekben, e-mailen vagy skype-on szeretném. Kérem, csak az írjon aki komolyan gondolja :) !

2013. okt. 4. 19:53
 1/3 A kérdező kommentje:
* a hozzászólás vagy komment helyett : hozzászólást vagy üzenetet :)
2013. okt. 4. 19:55
 2/3 Spilo666 válasza:

Kedves kérdező !

Én is budapesti vagyok félreértés ne essék.

Én azt ajánlom ne nagyon közeledj a budapestiek felé mert vagy Kihasználnak ha olyannak látnak vagy pedig Kötekednek.

Nem tudom melyik részére mész de a PESTI részen van "belőlük" több. Nem mindenki ilyen (többek között én sem vagyok ilyen) de a többség ilyen ... SAJNOS.

2013. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sokszor hallok efféle intéseket, sokan ki nem álhatják őket mert bunkók, rosszindulatúak, stb. Én igaz mint túrista voltam ott nem egysezr, soha nem voltak rossz élményeim az emberekkel, sőt ! Komolyan, mintha "Menyországba" kerültem volna : bárkit kérdeztem kedves volt, útbaigazított. Ahol én lakom szörnyen sok a negatív tapasztalat, így azért istnítem ennyire a magyarokat, pestieket. Persze, mindnehol vannak kivételek, de én még nem találkoztam azokkal.


Minden esetre köszönöm válaszod ! :)

2013. okt. 4. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!