Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért van az, hogy akárhányszor...

Mért van az, hogy akárhányszor összebarátkozok valakivel egy idő után megszakad a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Például arra gondolok,hogy nagyon jóba vagyunk heti többször találkozunk/beszélgetünk aztán egyszer csak egy idő után már nem keres,nem ér rá stb,de közbe nem mutatja ki,hogy megsértödött volna.De ez a váltás persze több hónap,fél év után van és folyamatosan keresem őt.Mással is van ilyen?Ennek mi az oka?Tényleg ilyen nehéz igazi barátokat szerezni?Én vagyok az egyetlen a földön aki hosszutávú barátságokat is szeretne nem csak párkapcsolatot vagy csak rossz embereket fogok ki?
2013. okt. 9. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenek a nők..
2013. okt. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csak rossz emberekkel találkozol. Már a barátsághoz is pénz kell. Pl hogy elhivd bulizni vagy vásárolgatni vagy egy kávéra. Bármi. Én már megtapasztalatam, hogy az emberek többsége hiába jó barátként tekintesz rá legyen a legjobb. Kibeszél és nem számíthatsz rá ha baj van. Elegem lett abból hogy nekem a másik mindig többet jelent. A te helyzetedben vagy megunt vagy pedig sok barátja van. Illetve nem tartotta fontosnak a személyed. Vannak ilyen emberek. Sok .
2013. okt. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Többször is jártam így.
2013. okt. 10. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!