Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik olyan ember, aki meg...

Létezik olyan ember, aki meg tudta mondani a másiknak, hogy inkább ne legyenek barátok?

Figyelt kérdés

Én is álltam ezen az oldalon, ahol rám untak/találtak jobbat, és köddé vált az illető. Most én vagyok hasonló cipőben, hogy már nagyon irritál az egyik haverom, és nem tudok mást tenni, minthogy nem érek rá vele találkozni. Rossz érzés ez is, de nem tudom milyen más megoldás van. Nem olyan baromi szoros a viszony, neki sincs problémája, amiben szüksége lenne rám, csak együtt akar lógni.. hát gáz. De belegondolva az is furcsa lenne, ha nagyon őszintén megüzenném neki, hogy "Géza, már fáraszt a személyed, pihentessük kapcsolatunkat."

Van ennek a helyzetnek a kezelésére egyáltalán jó módszer?


2013. okt. 10. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ird le neki azt,amit ide leirtal :)
2013. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam az volt a helyzet, hogy engem xartak le mindig, aztán közöltem velük, hogy ebből nem kérek. Ennyi.
2013. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a legjobb barátommal közöltem hogy na, viszlát ezt elcs*szted. Pontosabban annak akit a barátomnak hittem. De szerintem elég egyoldalú volt így visszagondolva.

Minden okom meg volt rá hogy ezt tegyem. És jobban érzem magam így.

Tégy te is így. Küldd ez azt annyi.

2013. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldd el*
2013. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Látszik, hogy fiúból vagy. Mi lányok ezt lazán megoldjuk egy összeveszéssel. Aztán meg kibékülünk. Vagy nem.

Egyébiránt megy az a módszer is, hogy nem érsz rá. Csak ne érezd magad kényelmetlenül, mégis csak veszekedés helyett mondod. :)

2013. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!