Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverom összetűzésbe keveredet...

Haverom összetűzésbe keveredett még a hétvégén a rendőrökkel részegen. Beszólt nekik és ők igazoltatták. Haragszik rám, mert amikor a kocsihoz mentek nem mentem én is és nem álltam ki mellette. Hogy engeszteljem ki? Jogos a sértődöttsége?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 17:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
96%
Egyátalán nem jogos. Miért a haverod szerint az lett volna a helyes ha te is nekiállsz a rendőröknek beszólogatni? Ha ő hülye akkor neked is hülyének kellene lenned? Már bocs de elég gyökér a haverod felfogása....
2013. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit, még te engesztelgeted? Hülye vagy? Majd ha a rendőrnek rosszkedve lett volna és testüreg-motozást tart a haverodnál (megteheti, joga van hozzá!) akkor te is odatartanád a seggedet? Legyél már észnél és te várj bocsánatot a sráctól, amiért majdnem kínos helyzetbe kevert téged, az iszákossága miatt.
2013. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egész végig azt magyarázta, hogy f asz vagyok, mert ő odajött volna meg ez így működik. Hát nem tudom... azóta nem olyan velem. :(
2013. okt. 11. 17:29
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha te is odamentél volna, úgy hogy nem hívtak a rendőrök, akkor jó esetben csak elhajtottak volna!


Egy kis beszólásból és igazoltatásból még nem lesz semmi, kicsit beszaratták a haverodat!


Másrészt ugye ismered a mondást?


"Egy átmulatott éjszaka után a jó barát kihoz a börtönből, de az igazi barát ott ül melletted!"

2013. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
77%
Ez a mondás hülyeség.. Minden ember saját magárt felelős. Más hülyeségéhez semmi köze..
2013. okt. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:( Ez az... a bajban nem álltam mellette, de nagyon kedvelem, egyik legjobb haverom... bizonyítanom kellene neki...
2013. okt. 11. 18:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Még ő van megsértődve? Ilyen helyzetben elküldeném a fenébe és ha nem áll többet szóba velem, akkor az már legyen az ő baja. Komolyan ilyen haver kell neked?
2013. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
beszél velem. de nem abban a stílusban... nyersebb.. írtam neki face-n látta, nem ír. Nem akarok rosszba lenni vele. Jókat szoktunk bulizni meg együtt is dolgozunk szóval beszélünk csak érzem, hogy nem olyan már a dolog, mint az incidens előtt... :( :(
2013. okt. 11. 20:33
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
De azt ugye tudod, hogy az ő szemében a csicskája vagy, nem a haverja? Tudja, hogy neked ő fontos, neki te nem vagy, és ezt ki is használja. Ha azt akarod, hogy barátkozzon veled, be kell hódolnod neki. Csak most nem azt csináltad, ami neki tetszik, ezért büntet, te meg mint egy jó kiskutya, nyalizol a bocsánatáért. Nyugi, ha kitartóan csinálod egy idő után meg fog bocsátani nagy nehezen.
2013. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
szevasz. én az ilyen "haverokat" elküldeném a k.va annyukba... nem kéne keni részegen menőzni, így vihetne a bajba téged. mivan akkor ha rossz társaságba kötött volna bele, (mert ő bevan rúgva) te oda áltál volta, és szarrá vertek volna téged meg őt is, az ő hülyesége miatt!! és kinek fájt volna ez a legjonban? a hozzá tartozóidnak nem? nem az mondja itt senki hogy ne állj ki a haverodért, állj ki, de ne így! jól tetted hogy nem szóltál. én helyedbe nem is foglakoznéj vele, mert gyerek szinten van. inkább azon kéne lennie hogy ne vinne tége bajba ha igazán a haverjának tart. ő csicska gyerek fogd már fel, senmi komolyság nincs benne, részegen beszól a rendőrnek, és azt hiszi vagány téged lenéz mert nem nem mentél a hülyesége után. hagyuk már! szerintem kerüld mert bajba fog vinni. az igazi haverok nem ilyenek.. job ha ránk halgatsz.. és ne dölj be neki amit mond! Nem vagy csicska!!!! akkor vagy csicska ha ő miatta szarul érzed magad ez azt jelenti függsz tőle..ne függj tőle. sőt kerüld... tapasztalat
2013. okt. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!