Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnő vagy nem?

Barátnő vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm(bár igazából mostanában nem tekintek rá így),sose hozz fel témát kb.1 éve,mindig én hozok fel témát,mindig én írok,ő csak gyorsan válaszol rá valamit és részéről ennyi volt...mondtam neki,hogy van egy olyan érzésem,hogy rohadtul nem tekint rám barátnőként,mert sose ír,mindig én hozok fel témát,erre meg elkezdi,hogy a barátság lényege nem az h írunk-e vagy nem..akkor ezek szerint,ha valakinek nem írok évekig,attól az még a barátom?mert szerintem ez rohadtul nem így van,de ő nagyon ragaszkodik ehhez,hogy attól még barátok vagyunk...most melyikünknek van igaza?ha a barátom lenne érdekelné,hogy mi van velem,de őt rohadtul nem érdekli ezek szerint...

2013. okt. 12. 21:45
 1/2 anonim válasza:
Ha úgy érzed nem számíthatsz rá nem érdemes folytatni a barátságot! De vigyázz a végén még nehogy magányos maradj!
2013. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudod, ha nekem ilyen stílusban írnál, én se törném magam, hogy válaszoljak.
2013. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!