Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék ellene tenni? Vagy...

Mit tudnék ellene tenni? Vagy nem rajtam múlik?

Figyelt kérdés

Elég nyílt a személyiségem,megmondom amit akarok, nem kerülöm a válaszokat, és őszinte is vagyok még ha fáj is

Elég sok Fiú/lány barátom van, akikkel ha össze futok az utcán mindig jól elbeszélgetek, és sokat mosolygunk

viszont ha otthon vagyok, vagy facebookon, van hogy senki sem keres, nem írnak rám, nem keresnek kirekesztetnek érzem magam ilyenkor hogy senki sem foglalkozik velem, és nem keres senki, velem van a gond? 18f



2013. okt. 13. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem. Én is ilyen vagyok, 2x annyi idős és lány.:)

Szóval én már 2x ennyi ideje töröm ezen a fejem.:)

sokszor meg is kérdeztem őket, hogy ez miért van.

Még hosszan sem lehetne ide leírni, mik az okai..:)

2013. okt. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szóval már csak ezért is nagyon szimpatikus vagy elsőre, kár, hogy ilyen nagy a korkülönbség...:D
2013. okt. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A megmondóembereket sehol sem szeretik.

Röhögni biztos lehet veled, meg nyilván barátkozós, társasági lény vagy, ezért havernak elmész, de valójában nem érdekled a többieket.

Változtass, legyén diplomatikus, a véleményedet úgy mondd meg, hogy azzal ne bánts meg másokat, és népszerűbb leszel.

2013. okt. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Angelik@ ***** válasza:

Facebookon az emberek többsége már követni sem tudja az ismerősei számát. Ha csak mindennap 6-7 ember ír neki ott, akkor már kevesebb ideje jut a másikra és a többire...

Ha te látod hogy online és érdekel hogy mivan vele, írj te bátran, elvégre barátok vagytok.

2013. okt. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szoktam néha rájuk írni, de ha mindig én írok, azt picit már unom, viszont tényleg lehet velem sokat viccelődni, ha unalmas a társaság, vagy valakinek rossz a kedve, próbálok bohóckodni hogy legyen jobb kedv, ne csak üljünk komolyan, és némán, titkokat is simán megtartok, nem hagyom hogy befolyásoljanak, nem nyalok senkinek sem, hogy nekem jobb legyen, ha valami zavar őszintén megmondom, talán az a baj hogy erős a személyiségem?
2013. okt. 14. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Én világ életemben úgy csináltam, hogy nem kerestem senkit, hagytam hogy ők keressenek. Hát elmondhatom, nem vált be. Legyél rámenősebb facebookon, ennyi. És keresd meg a megfelelő határokat az őszinteség és a bunkóság, a barátságos és a tapadós, a kedves és a nyalis között.
2013. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!