Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Még keresztanyja sem lenne a...

Még keresztanyja sem lenne a gyerekemnek?

Figyelt kérdés
Rengeteg jellemtelen emberrel találkoztam,hazugsággal ilyesmikkel.Nincsen egy igazi barátom sem.Arra gondoltam,hogy ha férjhez mennék -mert már szó van róla-koszorúslány nem nagyon találnék.Még keresztapát majdan csak-csak,de keresztanyát?Hát most nem tudnék egy megbízható,jellemes embert sem említeni a környezetembe,akire rábíznám a gyerekemet szükség esetén.Ehhez mit szóltok?Vagy egyszerűen szemet kéne hunynom az emberek jellemtelenségén,a kisebb füllentéseken?
2013. okt. 17. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Van akinek 2 keresztapja van, szóval nem feltétlenül kell keresztanya.
2013. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

sokszor szemet kell hunyni a dolgok felett, nem mindig úgy vannak ahogy azt gondolja az ember. Barátot ne válasz, mert ha vége a barátságnak, akkor a keresztanyaság is teher lesz és csak a gyerek sínyli meg.

Igaz barátotkat ne keress, mert még nem találkoztam olyan emberrel akinek lett volna.

Egyébként koszorúslánynak kölcsönadom a lányaimat :-) 4-5 éves

2013. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!