Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy az internet...

Miért van az, hogy az internetes ismerőseim (haverjaim) szinte mindig a kifogásokat keresik, hogy éppen miért nem érnek rá chatelni velem?

Figyelt kérdés

"Sokat kell tanulni, rosszul vagyok, fáj a fejem, fáradt vagyok" ezek a leggyakoribbak, de sokféle kifogást képesek kitalálni, amiért ne tudjon ráérni velem beszélgetni.

De miért kell mindig valami kifogás, miért nem beszélhetek úgy velük, mint mások az élőbeli haverjaikkal? Másoknak nem szoktak kifogásokat kitalálni, hanem mindenkinek van kedve beszélgetni.

(Nekem meg élőben nincsenek haverjaim)


2013. okt. 18. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán tényleg nem érnek rá .
2013. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem akarnak beszélni veled. Valószínüleg elvannak foglalva mással, jobban megbíznak az IRL barátaikban. Az is lehet hogy megváltozott az érdeklődési körük és úgy érzik másról nem igazán beszélgethetnek veled.

Az én internetes barátaim is egy idő után csak úgy lekoptak. Ha rákérdeztem miért nem ír, mindig a kifogásokat kereste, nem ér rá meg ilyenek, holott láttam hogy szinte állandóan online vagy posztol valamit.


Az is lehet hogy nem bír már, zavarod. Mondjuk a valóságban megváltozott de ez nem nagyon vetül ki az online énjére, viszont már nem jön ki az olyanokkal mint te.


Én is ráztam már le így netes ismerőst, vagy csupán nem írtam neki vissza mert idegesítő volt. Sosem mondta hogy mizu vele, mindig "uncsizott", ezért is írt rám; unalomból, azt várva hogy én majd beszélgetek vele a nagy semmiről. Aztán még ott vannak a több órás pillelések is amikor csak azért mondja mert nem jut semmi az eszébe...

Egy idő után töröltem az ilyeneket.

2013. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!