Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elkezdtem facebookon beszélget...

Elkezdtem facebookon beszélgetni egy sráccal aki tetszik. Egyszer nagyon jó fej volt, velem, egyszer meg nagyon bunkó, most meg sikeresen összevesztünk. Viszont nem értem, azt amit mondott. Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

én:kérlek elégedj meg annyival, hogy én őszintén sajnálom.

ő:ez nem elég

én:akkor nem tudok mit tenni.

ő:ez van, mégsem beszélünk akkor többet.

én:mondom, ha így döntesz, akkor nem fogok írni, senkinek nem akarok a terhére lenni:)

ő:Részben ez bölcs dolog.

én: na akkor valamit jól is tudok csinálni:)

ő:Részben


NEM ÉRTEM. megkérdeztem tőle, hogy mit ért ez alatt, de arra már nem írt vissza :( szerintetek?


2013. okt. 22. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ez azt jelenti, hogy kb. 15 évesek vagytok, és túlértékeled azt a rohadt facebookot.

élőben kéne ismerkedni

2013. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
1-esnél a pont. Amúgy hagyd a francba, látszik rajta, hogy kicsit sem hatja meg, hogy esetleg többet nem beszélgettek. Nehéz, mert mindig az ilyenek kellenek nekünk, de kérlek, próbálj meg leszakadni róla.
2013. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a srác 18 éves:)
2013. okt. 22. 17:15
 4/9 A kérdező kommentje:
azt a részben dumát nem értem:s
2013. okt. 22. 17:15
 5/9 A kérdező kommentje:

viszont beszélgetés alatt 3x elköszöntem tőle, és ő meg rá 5-10 percre mindig visszaírt....

amikor smileyt írtam neki arra is visszaírt. De ha valakit nem bírok, és nem akarok vele beszélni, akkor nem írok neki nem?

2013. okt. 22. 17:17
 6/9 anonim ***** válasza:
De
2013. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Ádámnak hívják?
2013. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, fölényeskedés. Mondj (írj) sejtelmes dolgokat, amik semmire se vonatkoznak, és ha kérdik, mire vonatkozik, ne válaszolj, mert az ám a sejtelmes. Így biztos, hogy nagyon okos vagy, mert akárhogy töri a fejét az ember, hogy érthetted, amit mondtál (írtál), mert ő képtelen felfogni.


Ennyi a trükk. De az is lehet, hogy gondolt valamire, csak nem beszéli jól az anyanyelvét.

2013. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azt jelenti hogy nem akar chetelni
2014. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!