Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok ti mi alapján választot...

Lányok ti mi alapján választotok legjobb barátnőt?

Figyelt kérdés
A külső szerepet játszik ebben?:D
2013. okt. 23. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem... Ötödikben(illetve 8ban) a legjobb barátnő(i)m lett(ek), azóta tart, ehhez semmi köze...

Miért kérdezed?

2013. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 terezaforever válasza:

nem a külső számít hanem hogy mennyire vagyunk el egymással. Nálunk például úgy van minél több baromságot kövesünk el

együtt ,mennyire tudunk megbízni egymásban és ,hogy ha nyakig szarban vagyunk kihúzzuk egymást.

2013. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár nem lány vagyok, de szerintem a barátság rohadtul nem olyan hogy "választok", az úgy kialakul azokkal akikkel kifejezetten jól kijövünk.
2013. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem csak úgy lettek. Egyedül voltam odajöttek hozzám és szépen lassan jó barátnők lettünk. Rengeteg barátnőm van mégis kevés az akit a "legjobbnak" mondhatok. :))
2013. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a legjobb barátnődet "választanod" kell, akkor az már rég nem barátnő, nemhogy legjobb barátnő. A barátság nem választás kérdése, hanem magától alakul ki két ember között, akik jól érzik magukat együtt és megértik egymást.


Szóval nem, a külső egyáltalán nem játszik szerepet. Szép is lenne, mondhatom, ha azt nézném, hogy néz ki a másik, ahelyett, hogy azt venném figyelembe, milyen ember! (@_@)


Pl. az én legjobb barátnőm nagyon alacsony és törékeny, vékony alkat, én pedig magasabb vagyok és nőiesen telt. Abszolút eltérő a külsőnk, mégis jóban vagyunk, mert egyformán gondolkozunk és hasonló dolgok érdekelnek minket.


Bevallom, elszomorít, hogy ilyen kérdést egyáltalán feltesz valaki. :/

2013. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!