Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valami megoldas kellene nekem...

Valami megoldas kellene nekem (? )

Figyelt kérdés

A nevem David.Es nem tudom mit akarok ezzel most.A legtobben ugyis atlep majd rajta vagy beszol valamit kommentbe.Csak kiakarom beszelni magambol azthiszem.Elegem van abbol,hogy a dolgok ha elsore ugytunik rendben vannak mindig elromlanak.Unom,hogy egyedul vagyok.Vannak barataim.Imadom oket megis egyedul erzem magam.

Sodrodom az arral csak.

Maganyos vagyok.Szornyen maganyos.

Nem tudom mit csinalok rosszul.

Tettem jonehany szemetseget a multban.Ezekre nem vagyok buszke.

De miert nem er veget soha a zsakutcakba futas? Annyira ellenek baszva hogy ezt erdemeljem? Mert? Tudom hogy kedves olvaso erre nem fogsz tudni valaszolni.De bar tudnam mit csinalol ennyire rosszul....



2013. okt. 26. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Jajj kedves Dávid... Sajnos nem vagy ezzel egyedül. :( Én is hasonló cipőben járok és én sem tudom a megoldást. Néha olyan jól esne egy egész éjszakás beszélgetés a barátokkal, de valahogy mindenki mással illetve magával van elfoglalva. Manapság mindenki önző, nem törődnek az emberek a másikkal. Mikor magányos vagyok és beszélgetésre lenne szükségem, sose ér rá senki... Igaz, nekem nincs túl sok barátom, pontosabban 1 ember van, akivel naponta beszélek, találkozunk, de már ő sem a régi...

P.S. Ha úgyérzed beszélgető társ kell, vagy csak simán kiakarod adni a panaszod, nekem nyugodtan írhatsz :D

2013. okt. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Dávid! Sajnos én is, mint ahogy az előttem szóló, teljesen átérzem amit írtál. Nekem is annyi meg annyi minden futott már zsákutcába, én is folyton felteszem a kérdést, hogy miért? és sosem kapok választ, ráadásul nekem sincs olyan ember az életembe, aki legalább csak meghallgatna, ha már segíteni nem is tud. A családom is széthullott, a barátaimat is elvesztettem...

Nekem is nyugodtan írhatsz, ha gondolod, szívesen meghallgatlak:)

2013. okt. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit kifejthetnéd a kérdésedet. Sok dolgot csak úgy megemlítesz, de nem tudni, mit gondolsz azokról igazán.
2013. okt. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!