Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van értelme haragudnom a...

Van értelme haragudnom a barátaimra, hogy átvertek?

Figyelt kérdés

Becsaptak, csak játszották, hogy a barátjuk vagyok, és közéjük tartozom, amíg segítettem nekik, jófej voltam, megcsináltam nekik pár szivességet.

Azóta le se tojnak, ha hívom őket cseszik felvenni,

Múltkor találkoztam egyikkel az utcán, mit mondott? "jaaa, nem hallottam, hogy hívsz..."


És dühös vagyok rájuk! Van értelme?



2013. okt. 29. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális, ha dühös vagy rájuk, ezt nem lehet írányítani. Értelme nincsen, de próbáld meg valamivel levezetni... Futás, biciklizés stb. Viszont ez arra jó, hogy a felgyülemlett napi feszültségeket is végre kiadod magadból.
2013. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen normális, ha mérges vagy a "barátaidra". Én a helyedben nem foglalkoznék velük tovább. Egy régi "barátnőmet" is ugyanígy ejtettem a fenébe. Kihasznált, ha viszont nekem kellett segítség, tojt a fejemre. Ennek már lassan 7 éve, de azóta is folyamatosan keres. Talán egyszer megbocsátok neki... Te se foglalkozz velük és ha egy bizonyos idő után keresnek, akkor talán fontold meg, hogy kibékülsz velük...
2013. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!