Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 2 hónapja ismertem meg egy...

2 hónapja ismertem meg egy srácot, a szaktársam az egyetemen. Jól összehaverkodtunk, közös bulik, csajozás, minden. Jövő héten szülinapja, szerinted korai lenne még, ha megköszönteném egy üveg borral?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam így köszöntgetni, de ő jó haver/ barát lett

2013. nov. 2. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy ő is hasonlóképpen vélekedik rólad, akkor nem korai.
2013. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te érzed. Én inkább hívnám el valahova és hívnám meg egy italra.
2013. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ő is kedvel, azt mondta, együtt kell legyünk minden buliba, meg sok ilyen jót... igaz be volt kicsit csiccsenve... ZH-n segített nekem.. nagyon jó barátok lettünk én úgy érzem... de nem tudom eldönteni, hogy mi lenne, ha megvenném, biztos örülne neki, de nem túlzás? Fiúnál csoda, ha egyáltalán felköszöntik egymást..
2013. nov. 2. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez számomra is örök kérdés, hogy egy-egy kapcsolatomban, nem nekem jön először a szülinapom :P. Igen, egy üveg bor még nem jelent semmi tolakodást.

Halkan megjegyezném, ha skorpió jegyű, akkor óvatosabb lennék vele. Én személyesen rengetegszer adtam nekik esélyt és eljátszották. Olvass bele 1-2 helyen az Ezotéria témakörbe.

2013. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4. OMG
2013. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!