Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tetszek a legjobb barátomnak,...

Tetszek a legjobb barátomnak, ő is tetszik nekem, de nem akarjuk elrontani a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogyan tovább. Eljátszottam a gondolattal, hogy milyen lenne, hogyha járnánk (többször is).


Viszont olyan jó barátom, idén ismertem meg (egy osztályba kerültünk) és alig 1 hónapa alatt legjobb barátok lettünk.


Nem akarom elrontani a barátságunkat, mert hogyha esetleg szakítanánk később, akkor már sosem lennénk ugyanazok egymásnak.


Nektek mi a véleményetek? Várjunk még vele, mert lehet, hogy csak egy hirtelen fellángolás, és majd elmúlik?


15/L


2013. nov. 13. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Töltsetek több időt egymással, járjatok programokra ismerjétek meg a másikat jobban, magyarul randizzatok, de semmi csók, semmi tapi, semmi, csak töltsetek minél több időt együtt. Ha fellángolás, akkor úgyis elmúlik a dolog, de legalább lesz egy csomó közös élményetek, ha mégse fellángolás, akkor az együtt eltöltött idő segít biztossá válni a dologban.
2013. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal barátkozz, de szerelmet, szexet ne akarj.
2013. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már, három hónapja tart a barátságotok, az még javában összejövési időszak. Az lenne a gáz, ha várnátok.
2013. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs fiú-lány barátság,punkt um.
2013. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!