Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen az, hogy meleg legjobb...

Milyen az, hogy meleg legjobb barátot akarok?

Figyelt kérdés
Már régóta egy meleg fiút szeretnék legjobb barátomnak, lány vagyok. Ti, hogy vagytok ezzel? Vagy tapasztalatok lányoktól, hogy valóban jobb-e egy meleg legjobb barát, mint egy lány? Köszönöm előre a válaszokat!:)
2013. nov. 22. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátságnak egyéb kritériumai vannak, nem a nemi orientáltság. Mint ahogy nem mondhatok olyant sem, hogy én egy magas, fekete fiút szeretnék barátnak. Lehet, hogy egyik magas fekete sem alkalmas erre, egy alacsony szőke viszont igen.
2013. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként sokkal jobbak igen..:)
2013. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre gondoltam. Nem minden meleg ilyen, gondolom ezzel te is tisztában vagy. Vannak olyanok is akik teljesen olyanok, mint a többi hím egyed csak csupán azonos neműhöz vonzódik. Abban semmi rossz nincs. Ugyan olyan emberek.
2013. nov. 22. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
én is szeretnék egy meleg fiúbarátot :D az egyik könyvben olvastam és annyira megtettszett a karaktere :D az egyik haveromat meg iskérdeztem h nem akar e meleg lenni, de csalódnom kellett :/ :D :D :D
2013. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz :)
2014. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is ugyan ez...Pacsii!!
2016. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4, elképzeltem, ahogy odamész és így"Szia!Nem akarsz meleg lenni? Plsss"
2017. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!