Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakinek volt már ehhez...

Valakinek volt már ehhez hasonló helyzete? Új suli, új osztálytársak

Figyelt kérdés
most vagyok 9.-es és gólyatáborban nem voltam nagy partiarc. Az osztályból egy-két emberrel haverok vagyunk az évfolyamon többel is. De valahogy az osztályommal kapcsolatban nem tudok megnyílni. Vannak poénjaim olyan órákon amikor felvagyunk bontva. Amikor az osztállyal vagyok akkor pedig nem tudok hozzászólni nagyon az órához. Valahogy leblokkol az agyam. A többiekkel próbálok beszélgetni de valahogy nem jönnek össze. Fészen nem nagyon beszélgetek csak 2 emberrel kb. azt is évelején de már velük is csak néha-néha. Ez idővel változni fog? Mert most valahogy nem érzem úgy :( Veletek hogy történt?

2013. nov. 24. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Én speciel nem értem, miért kellene, hogy bárkinek is poénjai legyenek az órákon. Az órák arra valók, hogy az ember odafigyeljen és tanuljon. Vagy ez ma már snassz a gyerekeknek??


És beszélgetni nem facebook-on kellene, hanem személyesen...

2013. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha te nem nyitsz feléjük, akkor tőlük se várhatod el. Szünetekben menj oda hozzájuk, próbálj bekapcsolódni a beszélgetésbe. Ne görcsölj rá, mégis csak az osztálytársaid.
2013. nov. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már van egy 4-es csoport akikkel dumálok szünetekben, mi vagyunk a terem egyik végében a többiek meg pont átlósan a másik végében.
2013. nov. 24. 15:39
 4/6 anonim válasza:
Az viccesen nézhet ki.:D
2013. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elbaszott egy felállás xd
2013. nov. 25. 16:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Az ülőhelyek miatt van ''így'' kialakítva nem azért mert nem bírjuk egymást. Isten őrizz :D
2013. nov. 25. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!