Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kedves meleg (fiatal) férfiak,...

Kedves meleg (fiatal) férfiak, nincs kedvetek megismerkedni csak úgy baráti céllal?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén jön le ez így, hogy itt gyik-on teszek fel egy ilyen kérdést, de nem baj. Egy 21 éves lány vagyok és tök kíváncsi lennék milyen egy meleg pasi barátjának, haverjának lenni. Tényleg olyan, mint a filmekben, hogy pl ha együtt mentek vásárolni azt ő is élvezi ? Kíváncsiskodom...

2013. nov. 24. 16:53
 1/6 anonim válasza:

Szia!

16 éves vagyok, én szivesen megosztanám veled, és válaszolok a kérdése(i)dre.

16/f/meleg

2013. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg írnál többet magadról, mit vársz el/mit szeretnél egy (ilyen) baráttól / barátságtól?


Válaszodtól függően talán lenne kedvem megismerkedni.

24/F (meleg)

2013. nov. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy olyan, mint a filmekben. Csak egy részünk a tipikusan olyan, hogy lányokkal barátkozik.
2013. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de nekem a lakótársam egy meleg srác (lány vagyok), és kicsit tényleg olyan, mint a filmekben, folyton csak vásárolni jár (minden hülyeséget, amit el tudsz képzelni), de emellett rettenet jó stílusérzéke van, néha unalmában tök szépen átrendezi a nappalit, halál figyelmes, imádom :)
2013. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én is szeretek figyelmes lenni, viszonylag szeretek vásárolni élvezem is, bár nem anyummal és szeretek lakberendezgetni, de nem mondanám magam melegnek.
2013. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tobi Tobi válasza:
Szia én 15 éves vagyok és igen szinte minden olyan mint a filmekben szeretek vásárolni,főzni,kettesben lenni valakivel és csak ölelkezni,fogni egymás kezét vagy csak egy jót beszélgetni :)
2014. febr. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!