Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki beszélgetne velem,...

Valaki beszélgetne velem, mielőtt megőrülök?

Figyelt kérdés

Érdekel a fizika, informatika, politika, tudatos életmód, zene, film és minden egyéb

Írj privit!

22/F

Szeged


2013. dec. 5. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézzél filmet, én is azt csinálok :)


Azért az durva, hogy Szegeden nincs kivel beszélgetned. Én ha akarnék, most is ki tudnék hívni minimum 1 haveromat egy 400 lelkes faluban az isten háta mögött. Figyelj, ajánlok néhány filmet, mind fent van a youtube-on:


A.C.A.B - Minden Zsaru Ro hadék 2012

John Travolta - Csodabogár

de a Csodagyerek is egész nézhető csak ez eleje kicsit unalmas.

2013. dec. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én vitázni szeretek, de a környezetemben mindenki vagy elkezd anyázni, vagy inkább bólogat akkor is, amikor látom rajta, hogy nem ért egyet.
2013. dec. 7. 21:59
 3/8 A kérdező kommentje:
...az érveimmel.
2013. dec. 7. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember ilyen. Gyenge a jellemük, és ez így mutatkozik.
2013. dec. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát de csezd meg, ne már, hogy ennyire birkák legyenek! :/

Én ezt nem tudom megemészteni!

2013. dec. 8. 23:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Első: Igen, én is úgy érzem magam, mint a Csodabogár c. filmben Travolta, bár az én IQ-m a Mensa szerint csak 110.
2013. dec. 8. 23:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Na ezek szerint megnézted :)


Még a Törvénytisztelő polgár jutott ma eszembe ha nem láttad. Nekem az IQ-m 135 de szerintem nem sokat jelent mert az intelligencia nem egyenlő az emberrel, viszont sokat elárul róla.

2013. dec. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Filmrajongó vagyok, úgyhogy amit írtál, a nálam alap, de ha már ajánlottad, megnéztem még egyszer. :)
2013. dec. 12. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!