Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segitségetekre lenne szükségem...

Segitségetekre lenne szükségem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Körülbellül olyan 4-5 éve kezdődött minden, nekiáltam komolyan számitógépes játékokkal játszani. Most abba szeretném hagyni. Akkor nem igen jártam semerre sem, csak itthon ültem és játszottam. Most viszont rendbe szeretnék mindent hozni. Itt arra gondolok hogy újra eljárni bulizni, haverokkal lenni, stb. Szerintetek mit csináljak, hogy haverok újra hívjanak?Bulizni mikor el szeretnék menni, akkor ameddig el nem kell indulni minden oké, de amikor elindulok vagy valami akkor el megy tőle a kedvem. Szerintetek mit csináljak?
2013. dec. 9. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Indulj el a buliba, és majd szép fokozatosan kiépül újra a társaság. Az is lehet, hogy új barátaid lesznek. Ez egy nagyon jó elhatározás. Régebben is voltak barátaid, tudtál barátkozni, akkor most is menni fog.
2013. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!