Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bizonyos korig...

Szerintetek bizonyos korig nincsenek tisztában a gyerekek/emberek a magántulajdonnal?

Figyelt kérdés
Amikor én voltam tini,akkor is ment ez,de mintha most súlyosabb.Beszélgettem én is anyukákkal,és minden suliba ez megy ,még ,,barátok" között is,hogy erőszakkal elkérik vagy ellopják egymás cuccát(cigi,telefon,és főleg ruha). Egyszer nekem is volt olyan tanárom,aki tett is rá egy lapáttal.,,Héé Judit hívd föl a telódon ezt ,és ezt!" A lopás már nagyon gáz.Felnőttként nálam egyszer előfordult,hogy egy ,,barátnőm"ellopott egy parfümöt tőlem,és azóta se jött.Egyesek miért veszik nehezen tudomásul,hogy ami tiéd az tiéd,ami az enyém.
2013. dec. 10. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor gyerkőc voltam eszembe sem jutott volna más cuccához nyúlni engedély nélkül. Ez most is így van. Szerintem ez nevelés kérdése. Szomorú, hogy ez manapság már semmit sem jelent :S
2013. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy gyerek elvesz valamit mert nem tudja hogy azt nem szabad elmegy. Olyan 5 éves korig. De az hogy tinik lopkodjanak egymástól ahogy írtad... Ők tudják hogy nem szabad csak leszarják. Ilyenkor az ö jogaikat is le kell szarni és jol pofánvágni mindet.
2015. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!