Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért néznek butának a barátaim?

Miért néznek butának a barátaim?

Figyelt kérdés

Már 3 éve szinte minden nap ugyanazt kell hallgatnom,hogy én mennyire buta vagyok,fogyatékos vagyok,hülye vagyok...

Már meg sem merek szólalni,mert félek,hogy rosszat mondok és az lesz rá a válasz" Úristen,ez hülye". Már nagyon elegem van,sokszor.ha hülyéskedek akkor is komolyan veszik amit mondok, és akkor is fogják a fejüket,hogy mekkora baromságot mondtam. Persze mindig mondom hogy csak vicceltem,de nem hiszik el. Pár évig még bírtam,de most-már nagyon rosszul esik. Írok egy példát,ma "osztálykirándulásra" mentünk és az osztályom vonattal jött át a kirándulás helyszínére,mivel én meg itt lakom már km-el arrébb nekem nem kellett vonatkozzak,hanem csak buszoznom és buszpályaudvartól el sétálni a vonat állomásig,ahol az osztályom leszállt a vonatról. Megérkeztek,oda mentem hozzájuk és az első mondatok az volt "Csoda,hogy ide találtál az állomásra,azt beszéltük,hogy biztos nem fogsz idetalálni."

És nem hülyéskedtek, teljesen komolyan gondolták. Ez nagyon rosszul esett nekem. Valami ötlet,hogyan változzon meg rólam a véleményük? Ha szólók nekik,hogy már zavar ez az állandó piszkálódás még nekik áll feljebb.


2013. dec. 10. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
minek barátkozol gyökérzetekkel?
2013. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha igy viselkednek akkor nem barátok..!!!

teljesen válj le tőlük.ha fel tűnik nekik hogy már nem foglalkozol/barátkozol velük-akkor lehet hogy leesik neki a dolog,és változtatni fognak,ha nem akkor viszont tényleg nincs rájuk szükséged

2013. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen hülye kérdést rég olvastam már, ennyi ésszel hogy tanultál meg egyáltalán írni?
2013. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

3as,hogy lehetsz ilyen rossz indulatú..?

nyilvánvalóan egy gyerek írta.és gondolom neki ez igenis probléma

2013. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megértelek, régebben nekem is volt ilyen..és szörnyű érzés. Szerintem csak az a megoldás, amit már fentebb írtak, hogy válj le róluk. Az ilyenek nem barátok..:/ Egy baráttal sosem beszélek így, vagy viselkedek vele..Először nehéz lesz, de meglátod, megéri :) Járj el táncolni, kutyát sétáltatni, vagy bármi. Ismerkedj az emberekkel, és meglátod milyen szuper kis csapatot fogsz magad köré "gyűjteni", mert biztos te is jó fej, és kedves vagy. :)
2013. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3. remélem most aztán jól kielégültél. Több és jobb ne is legyen az életedben.

Kérdező: Ha előbb nem, ez el fog múlni akkor, ha nem kell már velük lenned, hanem a saját utadat járhatod. Hidd el, eljön az idő, amikor te röhögsz rajtuk. Ők nem a barátaid, csak kénytelen vagy velük lenni, mert még iskolás vagy.

2013. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!