Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a legjobb barátotok megkérn...

Ha a legjobb barátotok megkérne hogy üssétek addig amíg már nem bír felkelni megtennétek?

Figyelt kérdés
Ezt kérte tőlem az egyik legjobb barátom. Azzal indokolta hogy nemsokára olyan helyre költözik ahol ki kell állnia magáért, és szeretné felmérni hogy mennyit bír. Rögtön nem-et mondtam és megmondtam neki hogy kérjen meg mást. Erre ő azt felelte hogy én vagyok az egyetlen akiben megbízik, hogy maradandó sérülést nem okozok, és nem hagynám magára ha már nem bírja. Napokon keresztül könyörög nekem ezért, "hogy ne ott derüljön ki hogy mi van". Nem tudom mit feleljek rá. Ti mit tennétek?
2013. dec. 10. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tenném meg. Kb. orvoshoz küldeném...
2013. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem csinàld meg de ugy üss hogy ne fàjjon neki és ha azt mondanà hogy üssél nagyobbat akkor mond azt hogy nem birod.
2013. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tenném meg. Barátok vagyunk, valamilyen szinten kötődünk egymáshoz, nem tudnám bántani.
2013. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonlót egy részeg barátom kért a legjobb barátjától. Az ütötte míg kérte aztán elhányta magát. Azóta is poénkodunk vele. Igaz csak hason ütötte és semmi baja nem lett.
2013. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
azt gondolom hogy baratod ezt az egeszet egy az egyben az utolso ejjel cimü filmböl vette.
2013. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!