Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ehhez mit szolnatok?...

Most ehhez mit szolnatok? Milyen viselkedes ez? En kellett volna kerleljem, hogy mehessek veluk? Vagy mi?

Figyelt kérdés
3 csajjal lakom. Az egyikhez feljott az unokatesvere, es ma mar hazamentek, mert nem volt tobb oraja a csajnak. A masik 2 csajnak szolt, hogy mehetnek veluk haza, mert meg van 3 hely. Ok is hazamentek egyutt. Nekem azonban nem szolt egy szot sem, hogy esetleg van meg egy hely naluk ea menjek en is. Pedig volt hely. Az egyik csaj itt ujjongott, hogy milyen jo lesz veluk ha hazaemegyunk, holott en semmirol nem tudtam semmit. Megvettem a buszjegyet, majd tegnap este szolt a csaj, hogy az uncsijaval mennek. Mehetek en is. En meg mondtam h megvettem mar a buszjegyet.
2013. dec. 17. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.
2013. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!