Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat,...

Hogyan szerezzek barátokat, új ismerősöket?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is legjobb barátnőt vagy egy baráti társaságot, de sajnos eddig nem volt szerencsém. Adnátok pár ötletet, hogy mit csináljak?

2013. dec. 23. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy kort és nemet légyszíves, meg hogy merre felé laksz?! Mert a válasz szempontjából nem mindegy.

Köszi.

2013. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok és Cegléden élek. De szívesen ismerkedek Jász Nagykun Szolnok megyéből is
2013. dec. 23. 10:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Na végre egy ember aki nem dunántúli vagy pesti :D

Cegléd azért elég nagy város, ott vannak lehetőségek. Osztálytársa/ munkatársak nem jók? A legjobb barát az nem egyik naprol a másikra jön.

Járj el szórakozó helyekre ott lehet esélyed barátkozni.

Mondanám, hogy itt a gyk- ahol sokan keresnek barátot, de szerintem ez nem igazán szokott bejönni. Aztán ki tudja...


19/L Szolnok környéke :)

2013. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jóba vagyok az osztálytársakkal, de mindenkinek megvan a maga kis baráti köre. Szórakozóhelyekre nem nagyon szoktam járni. Nem tudom igazából hol és hogyan ismerkedhetnék. Köszönöm szépen a válaszod :)
2013. dec. 23. 10:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit. Pl vmilyen sportot ami kicsit is érdekel. De olyan legyen ahol sokan vannak pl egy karate vagy kosárlabda edzés vagy akármi.
2013. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor utánajárok, hogy milyen lehetőségek vannak. Köszönöm szépen :)
2013. dec. 23. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Bízva a semmiben, ajánlom magam a barátkozásra. 23/F, Kecskemét mellett lakom. Nagyon szeretek találkozni és személyesen beszélgetni, főleg ha nem előzi meg ezt egy hónapikig tartó netes ígérgetéssorozat. Délután ráérsz?
2013. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Esetleg privátba megbeszélhetjük :)
2013. dec. 23. 12:15
 9/9 anonim válasza:
ugy gondolom ennyi idosen mar kialakulhatott tartos illeteve szoros bartsag valakivel..talan a te hibad, lehet, hogy valtoztatnod kellene a viselkedesen vagy ha azzal nincs gond akkor kis felenk vagy, szerintem. menj hivd el egy osztalytarsadat pizzazni vagy kavezni tobbbszor stb..:)
2013. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!