Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik nagyon jó barátnőm...

Az egyik nagyon jó barátnőm féltékeny a barátomra ok nélkül. Segítség?!

Figyelt kérdés
Barátnőm nem képes megérteni, hogy én nem tudok a barátommal annyit lenni iskolán kívül mint ő és iskolában beszólogat barátomnak, hogy ő miért van velem szünetekben meg helyettem beszél, hogy én most velük akarok foglalkozni és nem a barátommal mikor én ilyet egy szóval nem mondtam, meg ilyet szól a barátomnak, hogy kussoljon..Ez nekem nem éppen tetszett és normálisan leírtam a véleményemet barátnőmnek, hogy mi nem ugyanarra lakunk nem együtt jövünk iskolába nem is együtt megyünk haza és nem minden hétvégét tudunk együtt tölteni mint ő a barátjával mert történetesen neki is van(!) mégis teljesen rám van állva, hogy ide kísérjem oda kísérjem miközben a barátja is jön velünk és ez tök zavaró. Szóval leírtam mivan és teljesen kiforgatta a szavaimat, hogy akkor ő mostantól inkább meg se szólal ki se jön a folyosóra meg hogy őt már senki nem szereti elmegy az iskolából meg ilyenek és már nagyon idegesít...Pluszba kíváncsi voltam miket írt rólam beléptem a Facebook-jába (ne nevessetek ki kérlek) és láttam hogy írkál a barátjának, hogy mentegetőzök meg lefog szarni meg ilyenek ami nagyon rosszul esik..Mit tegyek hogy ennek végre vége legyen?!

2013. dec. 23. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Sürgősen koptasd le azt a barátnőt. Egyszerűen nem tudja elviselni, hogy nem ő az 1-es szám az életedben.
2013. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hú, én azt akartam volna írni, hogy légy vele egy kicsit megértőbb, szánj rá esetleg több időt, de. De elértem a végére, és a kérdésből ítélve te nem akarsz vele többet jóban lenni. Én voltam-nem ilyen szituban, de olyanban, ahol le kellett koptatni bnőt- nem volt egyszerű, megmondtam neki, hogy sztem kevesebb időt kéne együtt töltenünk. Készülj fel, hogy 1 év harag jön, személyiségtől függően pedig vagy örihari, vagy semleges kapcsolat. Nem lesz gyaloggalop, de hajrá!
2013. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!