Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek "rosszabb" lesz...

Szerintetek "rosszabb" lesz az élete valakinek attól, ha kevesebb barátja van?

Figyelt kérdés
Vannak olyan lányok,akik konkrétan az egész osztállyal jóban vannak,mindenki imádja őket,népszerűek,és annak ellenére,hogy szinte mindenki a barátjuk,mégis van 1-2 lány,akikkel kivételesen nagyon jóban vannak,és akkor ő az LB-jük. Nekem az osztályban csak egyetlenegy lány van,akivel igazán jó barátnők vagyunk,a többiek nem a barátaim,nem is szoktunk beszélni,de én nem utálok senkit,bár fogadok,hogy néhányan kibeszélnek,de az nem érdekel. Szerintetek rosszabb lesz valakinek ettől az élete?

2013. dec. 25. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ettől csak jobb lesz.:)
2013. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért?:)
2013. dec. 25. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb egy igaz mint sok hamis.
2013. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem biztos,hogy attól még,hogy valakinek több barátja van,azok mind hamisak. Vagy nem tudom. Mert attól még,hogy sok haverjuk van,van külön igazi legjobb barátnőjük is...nekem meg nincsenek haverjaim,csak egy barátnőm. Mármint az osztályból..sulin kívül még van 2 LB-m,de velük keveset tudok csak találkozni.
2013. dec. 25. 21:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt döntsd el. Ha Te boldog vagy, akkor jó így. Én is sulis vagyok még, én mindenkivel szoktam beszélni, de csak 3 emberrel vagyok igazán jóban, és így, a sulis barátaimmal + a külsősökkel, és remekül elvagyok. Nem kell görcsösen mindenkivel barátkozni, csak azzal, aki szimpi (én mondjuk elég pozitív személyiség vagyok, nekem mindenki szimpi, de ez most nem számít...)
2013. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkat kérdése, de nem ilyen egyszerű. Én igazi magányimádó vagyok, de a "mindig kell egy barát" tétel épp emiatt fokozottan érint.
2013. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha te így jól érzed magad, akkor jó. Ha sosem vagy magányos, és sosem leszel az.
2013. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akinek túl sok barátnője/barátja van, abból nem biztos,hogy mindegyik igaz barát,akit felhívhat ha gond vagy bármi,sőt az ilyenek általában felszínes barátok.


Akiknek 1-2 ember van akik megbízhatóak sokkal többet ér,mint az ha van 15 "barátnőd/barátod"


Barátságból nem a mennyiségre hanem a minőségre kell menni!!!!!Csak sokan azt hiszik az a jó ha minél több van,aztán amikor majd 15- ből 15 cserben hagyja leshet..


Nekem is egy lány van aki a barátnőm.A többi embert inkább havernak hívom,haverokkal is hülyülök,beszélgetek,de nincs meg az a kapcsolat ami egy barátsághoz kell,meg túl személyes dolgokat nem mondunk el egymásnak.

Nem járunk el ide-oda,nem beszélgetünk túl sűrűn.

Haverból is van 5-6 emberke,fiúk lányok vegyesen.

De legjobb barátnőből csak egy van! :)


20/L

2013. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Én csak azt nem értem,hogy ha tényleg így van,akkor miért mondja mindenki azt a fél osztályra,hogy "Jajj,úgy szeretlek,megbízok benned,igaz barát vagy",stb,ha igazából nem is?:/ Meg nekem épp az a baj,hogy haverjaim nem nagyon vannak...de most egy kicsit azért megnyugtattatok.:)
2013. dec. 26. 18:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a világ nagyon elment a minőség felől a mennyiség felé. Hány szobás házad van, hány lóerős kocsid van, mennyi van a bankszámládon, stb. Barátból nem jó a sok. A népszerűséget egyébként se keverd a barátsággal. Barátból 1-2 kell, de azok tényeg barátok legyenek.
2013. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!