Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ráírjak a lányra? Röviden:...

Ráírjak a lányra? Röviden: Volt osztálytársam (én is L vagyok), aki "fura" képeket szível WeHeartIt-en, én meg aggódom miatta. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval van egy volt osztálytársam, akivel tavaly mondhatni egész sokat beszéltünk, viszont csak a suliban szünetekben, nem lettünk barátnők, talán haverok.

Weheartit-en követjük egymást, és mostanában mindig ilyen szomorú képeket, meg idézeteket posztol. Ilyen "Nobody knows, but I cry" feliratos sima fekete képeket, meg ilyenket ( [link] , [link] , [link] , [link] )


Sose volt az az önsajnáltatós lány, aki csak magával foglalkozott, sőt, igazából nem is emlékszem, hogy valaha is lett volna bármi problémája, mindig vidám volt (legalábbis kívülről). És most fogalmam sincs, miért, amikor már több, mint fél éve nem beszéltünk, de aggódom miatta. És amikor ilyen képeket szível, mindig úgy érzem, hogy rá szeretnék írni facebook-on, hogy "XY! Mi a baj?" Csak valószínűleg azt se tudná, miről van szó, és azt hinné, hogy nekem van valami bajom... xd De naponta többször is eszembe szokott jutni, hogy én mennyire sajnálom, pedig, mondom nem is beszéltünk már mióta.


Szerintetek mi lehet a baja? Ráírjak face-en? Ha igen, hogy?


Ui.: Ha esetleg olvasod... könnyítsd meg a dolgomat, és írj te! :D xdd



2013. dec. 30. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem írj neki. nem véletlen "szível" ilyen képeket, biztos jól fog esni ha valaki beszélni akar vele.
2013. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
egyébként ténxleg lehet,hogy van valami baja de néha én is szoktam heartolni,miközbens emmi bajom sincsen csak tetszik a kép vagy a felirat :) ettől függetlenül lehet tényleg baja van :)
2013. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj neki. Én olyan képeket szoktam szívelni, ami a hangulatomhoz igazodik. Írj neki, hogy láttad és hogy van-e valami baj, akar-e róla beszélni. Ha azt mondja, hogy nincs, akkor mondd, hogy te ott vagy és ha szeretne valakivel mégis beszélgetni, akkor szívesen meghallgatod.:)
2013. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én szimplán azért szoktam ilyet szívlelni, mert többen kezdenek el követni. meg tovább osztom tumblira ott meg még több depis van, emiatt reblogolják ezerrel. a másik meg hogy weheartiton csomót kell görgetnem ami nem a szívfájdalomról szóló képet találok
2013. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj rá facebookon, csak ne az üzenőfalára, hanem üzenetben. Hogyan? Őszintén. Amit ide nekünk leírtál, akár azt egy kicsit fogalmazd át és az is mehet. Lehet hogy tévedsz és minden OK vele, de akkor is biztosan örülni fog ha tudtára adod, hogy néha eszedbe jut, és reméled hogy jól meg a sora.
2013. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor lehet, hogy írok neki. :)
2013. dec. 31. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!