Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az én hibám hogy nincs legjobb...

Az én hibám hogy nincs legjobb barátom/barátnőm már kiskorom óta? Mit csináljak? 18L

Figyelt kérdés

Bárkifelé nyitni próbálok ő azonnal elzaszít,vagy kerül.. Ez most miért van??

Ez lehet az oka annak is hogy nincs barátom??


2014. jan. 5. 18:19
 1/7 Bánszki Csilla ***** válasza:
Ezt így ismeretlenül nagyon nehéz megmondani, hogy valóban van valami okuk arra, hogy elkerülnek, és ha igen akkor mi az oka. De az is lehet, hogy csak te érzed úgy, hogy kerülnek, régebben nagyon önbizalom hiányos voltam és mivel nem tartottam magam értékesnek, ezért úgy gondoltam hogy mások sem kedvelhetnek és minden apró kis dolgot jelnek vettem, hogy na tuti utál, direkt kerül, közben csak a saját hülyeségemet vetítettem ki másokra. lehet hogy ez tök bonyolultan hangzik, bocsi :D Egyébként a legjobb barátnő dolog meg nekem azért nem jött össze, mindig csak rövid ideig, mert a szokványos lányos dolgoktól frászt kapok ( divat,vásárolgatás, smink, szolárium, fikázzunk mindenkit a háta mögött, a szemébe meg dicsérjük, meg cupikadeszupibarinők vagyunk, aztán jól leszarjuk a fejét...) fiúkkal meg barátkoznék én, csak a párom nem nagyon tolerálja... aztmondja hogy nem zavar, de aztán mégis tesz megjegyzéseket... az meg nem hiányzik
2014. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, az a baj, hogy buta vagy, de úgysem ismered be, vagy nem veszed észre.
2014. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyiss felém én nem foglak eltaszítani.
2014. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy az önbizalom hiány az ok, vagy nem tudom...

Meg úgy érzem hogy akik a 'barátaim' azok csak érdekbarátok, mert hogy csak akkor vagyok jó ha nincs a másik.. :/

2014. jan. 5. 23:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül a te hibád. Egyszerűen még nem találtál rá a "lelki társadra". Azok, akik kerülnek, azok meg nem is érdemlik meg.

Esetleg, ha nagyon aggaszt, rákérdezhetsz a következő delikvensnél, hogy mégis miért.

2014. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül a te hibád!

Én most vagyok 21 éves és most találtam meg a legjobb barátnőmet! :)

Eddig mindig csak érdek barátaim voltak,nem becsültek meg.Meg igazán sose voltam egy emberrel sem egy hullámhosszon.Nekem nagyon furcsa,hogy a legjobb barátnőmmel sűrűn találkozunk.Rengeteget tudunk beszélgetni,hülyülni.Teljesen bizalmas dolgokat kitárgyalunk stb

Sose volt ilyenben részem.Most érzem azt,hogy vki nem csak kihasználásból van mellettem.


Nem tudom,hogy viselkedhetsz más emberekkel.Lehet nekik nem szimpatikus a viselkedésed vagy te nem találsz olyan embereket akik értékelnek téged.Legyél nyitottabb az mindig segít:)

A mai világban amúgy nem divat megbecsülni az embereket,kihasználják a kedves,segítőkész embereket sajnos:/


Konkrét választ neked nem tudok adni,mivel nem látlak,nem ismerlek.

Önbizalom hiányosságra is utalhat,hogy nincsenek barátaid.Nekem a munkahelyemen jött meg az önbizalmam(október óta dolgozok),hogy hogy azt nem tudom,de sokkal jobban merek barátkozni,talán ezért is találtam rá a legjobb barátnőmre:)

2014. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet.. Nekem mindig azt mondják hogy nyissak én, de annyira más vagyok hogy az lehetetlen, vagy ha meg is próbálom úgy járok, mint te. MAjd lesz jobb :) Tarts ki! :) 16/f
2014. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!